Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abortusz után mikor lehet ülő...

Abortusz után mikor lehet ülő fürdőt venni és strandra menni?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy egy ideig állva kell zuhanyozni, és természetesen strandra sem szeretnék addig menni, amíg könnyen kaphatok el fertőzést. A papíromra rá van írva, hogy 6 hétig tilos a nemi élet. De az nincs ráírva pontosan, hogy meddig nem szabad ülve fürödni és strandra mikor lehet menni?! Szerintetek ezzel is várjam meg a 6 hetet? Nem akarok elkapni semmiféle fertőzést, úgyhogy ezt fontos lenne tudnom. A válaszokat előre is köszönöm!
2011. jún. 13. 11:35
 1/5 anonim válasza:
Én három hónapot vártam...
2011. jún. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
13 hét van ráírva a papíromra. Úgyhogy szerintem is kb. 3 hónap
2011. jún. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
13 het ? addig nem szabad strandolni? nekem a doki azt mondta mehetek 6 het utan.... akkor oda a nyar?
2011. jún. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, ezek szerint oda a nyár.. De inkább nem megyek strandra, minthogy össze szedjek valamit. De megyek majd pénteken dokihoz, azért még rákérdezek.
2011. jún. 15. 12:03
 5/5 anonim ***** válasza:
a lényeg ha más nem a nyaralás igyis meglehet, max más fürdik én meg csak napozok.
2011. jún. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!