Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Be mernél menni egy abortuszra...

Be mernél menni egy abortuszra? Megnéznél egy videót?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 17:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

Bemernék menni,de valahogy mégsem de csak azért mert nekem szörnyű látni hogy egy pici kis emberkét darabokra szednek,holott nem ő tehet az egészről....

24/L

2011. jún. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
71%
Azért bevezető képkockákon látható magzat kb. a 25. hét körül lehet a méretéből ítélve és ilyen korban nem csinálnak abortuszt (törvényileg is tiltott), még akkor sem, ha bizonyított rendellenessége van. Magyarországon csak akkor csinálnak ilyen "darabolós-koponyafúrós" terhességbefejezést, ha a terhesség elhalt(!) és a magzat méretéből adódóan az anya számára sok érzelmi/testi megterheléssel járna a halva szülesztés. Kicsit etikátlan ezt "abortuszként" eladni.
2011. jún. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ezek szerint te ellenzed az abortuszt.Nem baj,ez is egy hozzáállás,és el kell fogadni ahogy azt is ha mások úgy döntenek,hogy vállalják az abortuszt.Mindenki maga dönti el,hogy mi a véleménye erről.HA te ellenzed akkor sem kell ebből vitát kreálni.Inkább alakítsd úgy az életedet,hogy soha ne kelljen átélned az abortuszt.

Bár én még sosem voltam ilyen beavatkozáson,de ismerek pár fiatal lányt,felnőtt,komoly nőket akik rákényszerültek erre a lépésre.Megértem őket is,és a bajban bizony mellettük álltam,és támogattam,segítettem nekik.

Nem kell felhozni egy olyan témát amiből sosem lesz teljes egyetértés..

üdv

2011. jún. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
JA,és még valamit.Osztom az előttem író véleményét.Undorító az,hogy beadsz egy olyan felvételt ami nem egy sima abortuszról szól,hanem az édesanya életben maradásáról.Ugyanis vannak helyzetek(ahogy a videóból is látni) hogy itt a magzat már túl van az egészséges határon.Itt teljesen másról lehet szó.Mondjuk ahogy írták elhalt a baba,vagy súlyos rendellenességben szenvedett.
2011. jún. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Láttam már abortuszt, mivel orvostanhallgató vagyok, és a nyári gyakorlatot szülészeten töltöttem. Megrázó. A hangja pedig iszonyatos. De tény, hogy ezek az abortuszról szóló filmek általában elég erősen eltúlzottak. Magyarországon az abortusz 12. hétig engedélyezett (bizonyos esetekben 18. illetve 24. hétig)

Amiket én láttam, azok 8-9 hetes terhességek voltak, és nem láttam magát a magzatot.

Egyébként nem vagyok aboruszpárti, de kifejezetten abortusz ellenes sem. Van olyan, amikor szükség van rá. Azt viszont felháborítónak tartom, hogy vki nem képes normálisan védekezni...

2011. jún. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Utolsó,minek a hangja iszonyatos?
2011. jún. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Utolsó nyugi, szerintem a 22:41-es a hang alatt a vákuum hangját értette, nem a magzat/embrió/anyuka sikítását :P


Kb. olyan, mintha egy keskeny csövű porszívóval próbálnál kiszívni vizet egy olyan üvegből, amiben levegő is van, úgy, hogy közben mozgatod a csövet (ezért ilyen szürcsögő hangja van, majd lehet hallani, hogy beszív valamit, addig nem szürcsög, majd ismét szürcsög).

2011. jún. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A kaparás hangja iszonyatos. (Azért kaparósat láttam, mert a vákuumos szerkentyű rossz volt.)
2011. jún. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
26%
én most megnéztem a videót,úristen borzalmas ahogy mutatja ahogy a végtagok külön ott hevernek csont kiáll a lábából.áá,dehogy mernék bemenni.
2011. jún. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!