Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudomásom szerint 10 hetes...

Tudomásom szerint 10 hetes terhes vagyok, péntekre kaptam időpontot abortuszra. Megcsinálja még a doki?

Figyelt kérdés
csak mert nekem múltkor azt mondta, hogy ha elmúlok 2 hónapos, már nem vállalja. :s és miért mondhatta, hogy veszélyes lenne 2 hónap után??
2010. aug. 9. 06:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
Elvileg 20 hetes korig lehet elvetetni a gyermeket. Megkérdezhetem, mi okból van szükség abortuszra?
2010. aug. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

12 hetes korig csinálnak abortuszt...



"Lényeges, hogy a terhesség 12. hetéig (különösen indokolt esetben a terhesség 16 . - extrém esetben - a 20. hetéig) a nem kívánt fogamzást megszakítsák. A megtermékenyült petesejt nem ágyazódott be olyan mélyen a méh falába - így onnan még viszonylag könnyen eltávolítható"

2010. aug. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A 12. hétig csinálnak abortuszt,tehát meg fogja csinálni.

Talán azért mondta,hogy veszélyes,mert minél nagyobb a terhesség annál több szövődménye lehet az elvetetésnek,és mikor már szeretnél kisbabát lehet hogy már nehezebben fog összejönni.

Szóval a lényeg,hogy megcsinálja.Biztos meg van az oka,hogy az abortusz mellett döntöttél,de ezentúl inkább a megelőzésre törekedj,az egészséged érdekében is.(Ne értsd félre,nem ítéllek el,mindenki kerülhet olyan helyzetbe,hogy ezt a döntést kell hoznia!)

2010. aug. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
már volt pár éve egy abortuszom, és most megint úgy alakult, hogy apukának nem kell a baba, egyedül meg nem tudom vállalni. :( félek, hogy később mikor már szeretnék akkor ez gondot fog okozni... :/
2010. aug. 9. 06:54
 5/12 anonim válasza:
25%
Nem félsz attól, hogy az abortuszok végett nem lehet egyáltalán gyereked majd ha az "apuka" is szeretné?? Én rettegnék!!!
2010. aug. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"csak mert nekem múltkor azt mondta, hogy ha elmúlok 2 hónapos, már nem vállalja."

Ezt nem értem

HA megvizsgált akkor tudja hogy "múltkor" hány hetes voltál, és azt is tudja hogy pénteken hány hetes leszel

2010. aug. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Szerintem elég nagy probléma lehet ez a kérdezőnek, ne bántsátok!

Drukkolok, hogy minden rendben menjen!

Babád még lehet, csak ezután már igazán vigyázz magadra!

2010. aug. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Hogyhogy az apának nem kell a baba? Nem együtt beszéltétek meg, hogy jőjjön?

(Nehogy azt mondd, hogy "véletlen" volt, mert ezt nem veszem be.)

2010. aug. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
80%
08:42-es Te inkább egy nyugtatót vegyél be és ne más baján köszörüld a nyelved!
2010. aug. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

de véletlenül jött a baba.

én sem értem miért mondta ezt az orvos, ezért kérdeztem.

2010. aug. 9. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!