Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az abortusz után?

Normális az abortusz után?

Figyelt kérdés

Sajnos nemrég abortuszom volt (szerdán), nem mondtak semmit hogy milyen vérzés a normális. Rákérdeztem és mondták pár napig.

Aztán beszéltem egy ab.-n átesett nővel aki mondta, hogy ilyenkor barnázni szoktak. Na velem is így volt, de ma több alvadt vér jött mint eddig és most piros.

Szerintetek ez normális? Fórumokon mindent lehet olvasni.

(jó lehet itt is 100 félét írtok majd, de gondoltam hátha vkinek bővebb infója van erről, bocsi, ha buta kérdés)


2011. jún. 13. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
nem volt ab-m, csak ismerősöknek, de szerintem ez teljesen egyéntől függ. Akkormenj vissza, ha görcsölsz, vagy nagyon erős vérzésed van.
2011. jún. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem majdnem olyan volt,mint egy menzesz után,csak talán többet barnáztam én is.Menzesz végén szoktam barnázni, 2-3 napig
2011. jún. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, akkor nem aggódom.
2011. jún. 14. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!