Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyton jár az agyam!? Kérlek...

Folyton jár az agyam!? Kérlek írjatok! 4cm ciszta van a petefészkemben! Jövő héten kell vissza mennem orvoshoz kontrollra! Ma jött meg!

Figyelt kérdés

Már 3éve szedem ugyanazt a fog.gátlót!Milyen gyógyszert fognak akkor felírni?Mert olvastam hogy valakinek fog.gátlót írnak fel hogy eltűnjön!Velem akkor mi lesz?

Volt abortuszom 1éve az számít valamit?:-S


2011. jún. 14. 19:34
 1/10 anonim válasza:
szerintem ne aggódj! három éve nekem egy 6,5x5 cm-esem volt, és elmúlt magától. Pedig már laparoszkópos műtétet akartak csinálni. Aztán mégis felszívódott! Fel a fejjel!
2011. jún. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én azt nem fogom engedni hogy felvágjanak!...
2011. jún. 14. 19:44
 3/10 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Nekem is volt, nagyobb is, nem kell kétségbeesni.

Majd a doki megbeszéli veled..

Abortusz meg semmit se számít ebben a kérdésben.

2011. jún. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

nekem korábban a doki azt mondta, hogy már nem vagdosnak, köldökön keresztül is el lehet végezni ha kell.


Nekem injekciós tűvel szívták le hüvelyen keresztül altatásban évekkel ezelőtt.

Nem fognak összekaszabolni egy ciszta miatt.

2011. jún. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
Köldökön keresztül: mármint úgy értette, hogy ott lesz pici seb, szinte láthatatlan, nem a hasat vágják fel, mint egy vakbélműtétnél. De végül erre nem került sor..
2011. jún. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Remélem elmúlik!Hát nem tudom,elég gyenge a menzim!A hasam és a medencém viszont nagyon fáj!Mintha ki akarna folyni a vér de nem tud!Drukkoljatok jövő héten!Szívesen várok még választ!
2011. jún. 14. 20:12
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezek igazából megnövekedett tüszők, van amelyik jön-megy.

Nekem is van, panaszt nem okoz, ugyanakkor a teherbe esést gátolja, ezért érdemes foglalkozni vele.

Itt olvashatsz róla:

[link]

2011. jún. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sárgatest Cysta van a diagnózishoz írva a papíromon!Az mit jelent?Az a fajtája a cystának?Vagy?
2011. jún. 15. 14:48
 9/10 anonim ***** válasza:

Erről inkább szakoldalakon érdemes tudakozódni, mint pl.:


[link]

[link]

[link]

2011. jún. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi de ezt nem értem!Tudom gáz,de akkor is magas!Terhes nem lehetek mert megjött és gyógyszert szedek!...
2011. jún. 15. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!