Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Áááááá meg fogok őrülni! Mit...

Áááááá meg fogok őrülni! Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
11/L - Néhány hónapja a mániám lett az, hogy várom az elsőt... mivel még nem jött meg, elment minden önbizalmam, azt hiszem, hogy sose fog mejönni meg ilyenek. mit tegyek?? ne írjatok olyanokat légyszíves hogy természetes hogy várom, meg ilyeneket...
2011. jún. 18. 19:23
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi....NE VÁRD!!!!! csak rossz lessz tudom hogy ezt még nem fogod elhinni és várod tovább :D de:D NE VÁRD BORZALMAS LESZ 16/L
2011. jún. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem vagy még túl idős - mármint ahhoz, hogy megjöjjön. Még várhat az! És az a jó, hogyha vár. Hidd el, mindannyian szenvedünk miatta!



18/L

2011. jún. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 15 évesen jött meg.

Én is úgy voltam mint te, semmi önbizalmam, de mikor megjött nem változott semmi:

-nem lettem se jobb se rosszabb

-nem lettem menőbb...

Ne idegeskedj! :)

16/L :D

2011. jún. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Te még a legalsó korban vagy amikor megjöhet(9-16) az egészséges úgyhogy még ráérsz várni
2011. jún. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Szrintem inkább az a furcsa, hogy manapság a lányoknál már 9-11 éves korukban megjön...

De az átlag egyébként még mindig inkább 12-13 év. És 16 éves korig teljesen normális, szóval felesleges aggódni.

Persze nem baj az, ha várod. De felesleges ezen aggódni. Ha később jön meg, vszínűleg a klimax is később következik be:)

Azt meg ne hidd el, hogy annyira szörnyűséges. Egy nő életéhez hozzátartozik, és teljesen normális dolog. Jelzi, hogy rendben működik a szervezete.

De mit mondtam, nem vagy elkésve.

Nekem is csak 15 évesen jött meg.

2011. jún. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Még csak 11 éves vagy. Nemrég kezdtél fejlődni. A melled már nő egyáltalán? A puncid és a hónaljad szőrös?
2011. jún. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Nekem 13 évesen jött meg és egyáltalán nem vártam. Nem tudom felfogni, mit kell ezen várni. Tök jó volt, amíg nem volt.
2011. jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
a mellem nagyon rég nő, és elég sok a szőröm mind a két helyen.
2011. jún. 19. 15:35
 9/32 anonim válasza:
Én is nagyon vártam, de hidd el nem valami jó 2-3 óránként wc-re rohangálni cserélni, meg azon aggódni hogy átázol, meg az hogy rohadtul fáj a hasad tőle. UTÁLOM. Főleg nyáron mikor a strandon nem fürödhetek, max tamponnal, de akkor sem vagyok valami felszabadult.. inkább élvezd ki amíg nincs és imádkozz, hogy még jó ideig ne is legyen.. :D
2011. jún. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
14 éves vagyok,nekem szombaton meg jött elsőnek,és úgy féltem,NEM AKARTAM,és tök kellemetlen,..nagyon fáj is a puncim,dekomolyan,olyan furán mentem aznap,nemtudtam rendesen leülni,mert fájt ott lent,kibírtam,de fájt,nemtudtam táncolni,mert ahogy elkezdtem mozogni,jött belőlem a vér,és néha olyan mintha pisilnék,kellemetlen,és én azt mondtam várhatott volna még 15 éves koromig,vagy nyár után,én tampont nem merek használni,még kitörölni is fáj nem h felnyomjak valamit..és akkor ne fürödjek..reggel felkelek lezuttyan a vér ott lent..és ezt várod?
2011. jún. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!