Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ezektől meg lehet...

Szerintetek ezektől meg lehet őrülni?

Figyelt kérdés
régen füveztem,de most vannak ezek a bio füvek netről rendelhető stb,de ez sokkal durvább,hallucináltam tőle,mindenféle vízioim voltak teljesen elment az eszem úgy éreztem.az létezik ha valaki sokat csinálja belebolondul?
2011. júl. 25. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Létezik Drágám.
2011. júl. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hehe kősz drága
2011. júl. 25. 11:44
 3/11 Mr23 ***** válasza:
szerintem ha ez ilyen erős akkor még gyakran sem kell csinálni ahhoz hogy kinyírja az idegrendszered...
2011. júl. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

tényleg vigyázz ezzel mert ha van esetleg genetikai hajlamod bármilyen neurotikus betegségre nagyon könnyen kihozhatja ..akár visszafordíthatatlanul ..


Szóval inkább ne csináld !!


nekem am volt egy füvezős ismerősöm éveken keresztül szívta -és totál érzéketlenné vált az őt körülvevő ingerekre ..(pl mondta h már nem tud szerelmes lenni ,mert nem érez semmit) -és mondta h ez neki is fáj valahol de már nem tud mit csinálni -a szemében láttam a megtörtséget ..

2011. júl. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 tetris ***** válasza:
Hagyd a fenébe a dolgot, mert a végén tényleg megzakkanhatsz. Inkább fusd körbe a háztömböt, vagy menj le focizni a haverokkal a térre. Iratkozz be a könyvtárba, jelentkezz a néptánc szakkörbe, ismerkedj meg egy helyes lánnyal, menj el dolgozni, takarítsd ki a garázst, sétáltasd meg a kutyát, fújd fel a bicajod kerekét, ........ rengeteg dolgot csinálhatnál. Olyat, aminek értelme is van. Ez a füvezés csak a károdra van. Ne csináld!!!!!!!!!!!
2011. júl. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 chuckyhawk ***** válasza:

Ne csináld.a sima fűtől is elég sok ember bekattant,szellemileg leépült,közönyös,lusta,nemtörődöm senkiházi lett!

Ne csatlakozz,csak mert más is csinálja!

Nekem az összes gyermekkori barátomba került,hogy leszoklyak a fűről.Csak azután láttam,hogy mi is lett belőlük.

2011. júl. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem azert csinaltam mer mas is csinalja.majdnem 1eve csinalom.egy a baj hogy nem tudom elkepzelni hogy mit lehetne csinalni a barataimmal is akar azonkivul hogy szivjuk ezt a szart,nyilvan egy bicikli kerek felfujasa nem kot le:D
2011. júl. 27. 11:13
 8/11 chuckyhawk ***** válasza:

Na ez a problem a spanglival.

Elvész a kreativitás,a dolgok utáni érdeklődés.

Mivel az agyad örömközpontját pörgeti,ezért tisztán már semmi nem lesz olyan izgalmas és jó,mint előtte.

Ezen én is átestem én négy évig szívtam.Már nyolc éve egy slukkot sem és még mindig vannak olyan napjaim amikor nem tudom,hogy hogy kössem le magam,ill.mindent annyira unalmasnak tartok,hogy 3perc után abbahagyom.

Mit csinálj? próbálkozz először azzal ami régebben is érdekelt(spangli előtt)

Aztán amit gondolsz.Barkácsolás,portolás,séta,társasjáték...stb

sok sikert mindehez!

2011. júl. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát kőszőnőm:-D,nehezen tudtad letenni?mért tetted le,érezted hogy gáz lesz?:D
2011. júl. 27. 23:39
 10/11 anonim ***** válasza:
aszitted, hogy babinéni a macska? vagy a szilvásbukta?
2011. aug. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!