Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagyjam úgy aludni? Nem...

Hagyjam úgy aludni? Nem egészségtelen neki?

Figyelt kérdés
11 hónapos a babám és mióta mászik, nem akar háton fekve elaudni sőt a hátára sem akar feküdni. képes a legváratlanabb helyeken és pózokban elaudni.ha felveszem és lefektetem olyankor sír,megsértődik.
2009. jan. 27. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Csak egy kérdés: Neked hogyan esne, ha végre találsz egy kényelmes pózt és valaki "átrendezgetné" a végtagjaidat, mert neki nem tetszik az összhatás? Na ugye.

Az én 9 hónaposom úgy alszik, hogy félig hason félig oldal a kis csucsi popsija meg az égnek áll, mindehhez a keze úgy áll, mint akinek kicsavarták. De neki így kényelmes, jó nagyokat durmol. Ja, és kb. 3 hónapos kora óta nem alszik a hátán. Megjegyzem, se az apja, se én nem tudunk a hátunkon aludni.

Hidd el, ha neki nem kényelmes, akkor majd változtat az alvási pozícióján.

2009. jan. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam is ugyanígy, nagyon lehetetlen pózokban tud elaludni. Például a feneke fent van, mintha mászna, a feje lent és féloldalra fordítva, és közben a két lába még keresztbe téve. :-))) Csak akkor mozdítok rajta, ha már mélyen alszik és csak annyit szoktam, hogy a két lábát kihúzom óvatosan, hogy a hasa lekerüljön az ágyra. De egyébként csak ezt a pózt változtatom meg, a többit hagyom. Biztos, hogy azért alszik úgy, mert valamilyen testrészét úgy pihenteti.
2009. jan. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi :) ő úgy alszik hogy hason van és ráhasal az ágy végében lévő díszpárnára és átöleli.jó nagyoat tud így aludni :)akor ezek után hagyni fogom
2009. jan. 27. 11:26
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én 10hósom úgy alszik hogy a falon vannak a lábai felrakva.Most ez a legújabb.Ha elalszik akkor magátol leveszi,én nem bántom,fogzik örülök ha alszik.:->>>>>
2009. jan. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!