Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes vagyok, muszály sok...

26 hetes vagyok, muszály sok párnával aludni? én ugy tudok legjobban, ha a fejem a latt is csak 1 párna van, minél laposabban, vizszintben. Nem egészségtelen ez ilyenkor?

Figyelt kérdés
azt olvasom,hogy mindenki,sok párna,meg szopi párna,én meg nem.
2009. szept. 29. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:

De hogy kell....

Èn az utolsó 2 hónapban aludtam párnával a lábam alatt,hogy a hasamtól jobban kényelmesebben elférjek.

Sokan azért alszanak szopis pa´rnával,mert a hasukat támasztják alá.Nem kell,csak lehet....

E`n is csak egy pa´rnával alszok,az is nagyon vékony.

2009. szept. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dehogy! Úgy aludj, ahogy jól esik.

Én sem használtam párnát, sokszor még a fejem alá se.

2009. szept. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A többiek nem a fejük alá, hanem a hasuk lábuk alá teszik :-)
2009. szept. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A sok párnát inkább később, a lábak közé szokták tenni, hogy kényelmesebb legyen.Én is mindig csak kispárnán alszom, de idővel bekerül a lábam közé a párna, hogy a pocimnak kényelmesebb legyen.

Sokan megtámasztják magukat, hogy ne forduljanak hanyatt mert ugye úgy nem szabad feküdni terhesen, hason meg ki meddig tud...

Az oldalt a legjobb.

2009. szept. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!