Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Június 8-án jött...

Mi lehet ez? Június 8-án jött meg utoljára, nagyon gyenge volt és alig tartott 5-6 napig, holott nekem mindig erős szokott lenni és minimum egy hétig eltart. Ebbe bele is törődtem, de ma megint megjött.

Figyelt kérdés
Már 7 éve menstruálok, de ilyen maximum a legelején történt. Ráadásul mostanában folyamatosan éhes vagyok, és minden percben csak eszek. Nagyon megijedtem, nem tudom mire vélni. Szerintetek? (Szűz vagyok)
2011. jún. 20. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, és más sem fogja tudni, aki azt állítja, hogy igen, az hazudik, mert senki nem lát beléd.

Ha már 7 éve megjött, legalább 18-20 éves lehetsz, és ezzel illik elmenni nőgyógyászhoz. Ha nem kérdezné meg, feltétlenül szólj, hogy szűz vagy.

2011. jún. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ricsike8819 válasza:
Na akkor valakinek jól meg kell hogy basszon hogy helyre gyere :D :D
2013. ápr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!