Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha most elkezdek pl. naponta...

Ha most elkezdek pl. naponta 20 km-t bicklizni, azzal eltolthatom az első menstruációmat?

Figyelt kérdés

És ezt mégis hogyan? Mert nem szeretném, de jó lenne, ha fogynék egy kicsit. :S

11/L


2011. jún. 23. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fogok azzal eltolni :D
2011. jún. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mármint nem fogod.
2011. jún. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 neewollah ***** válasza:
Nem valószínű,max ha ennél mégnagyobb megerőltetésnek teszed ki magad...Ha fogyni akarsz a lényeg a rendszeresség...De 11 évesen úgyis hirtelen elkezdesz majd nőni és akkor arányosabb lesz az alakod!!!És ekkor a lényeg az egészséges táplálkozás megszorítás nélkül és nem a túlhajtás és akkor tuti jó alakod lesz
2011. jún. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oké köszi a válaszokat. mert úgy hallottam a megerőltetéssel el lehet tolni. de amikor a barátnőmnek megjött 5 kg-t fogyott, és nekem is kb 3 kg felesleg van rajtam.
2011. jún. 23. 23:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy és hány centi?
2011. jún. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
De istenem...11 évesen menjél inkább babázni, ne ezzel foglalkozz. A fogyással meg főleg ne. Volt egy ilyen bnőm és az idegeimre ment azzalhogy jaj, hát ő kövér, meg minden... Am meg hiába tolod el, úgyis megjön.
2014. jún. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!