Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az ikrek hogyan menstruálnak?

Az ikrek hogyan menstruálnak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, gondolom nem pontosan egyszerre jön meg nekik (egypetéjűekre gondolok) Viszont ha egypetéjüek, akkor azonos időben kellene nekik megjönni, nem? Csak úgy érdekel :D Nincs ikrem.
2011. jún. 24. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Ez egy érdekes kérdés :)
2011. jún. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerre jön meg nekik. AKik szoros barátságban vannak, nekik is egyszerre jött meg. Például a koliban egy szobában egyszerre menstruáltunk :D
2011. jún. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát igen, érdekes. :) néztem egy filmet, amiben ikrek voltak, és így eszembe jutott. furcsa. :)
2011. jún. 24. 14:06
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Háát azért a fejlődést ,a hormonok változását sok minden befolyásolhatja szerintem.

Attól még hogy ikrek,nem biztos hogy ugyanolyan az életmódjuk(táplálkozási szokások például vagy szexuális fejlettségük).

De végre egy érdekes kérdés.

2011. jún. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen, ez mondjuk bennem is felmerült, hiszen azért mégse ugyanaz a két (vagy esetleg több) lány.
2011. jún. 24. 16:21
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első menstruáció időpontja különbözhet, de később összehangolódhat, különösen, ha osztálytársak is.
2011. jún. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy ikertestvérem, de kétpetéjűek vagyunk. A tesómnak kb fél évvel előbb jött meg, mint nekem. Mára már teljesen együtt menstruálunk, nem tudom miért és hogyan. :))

De az is érdekes, hogy olyan dolgok is előfordulnak nálunk, amik csak egypetéjű ikreknél. Pl egyszerre akarunk megvenni valamit, amikor 150 km-re vagyunk egymástól stb.


19/L

2011. jún. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen ez nagyon érdekes lehet. :D
2011. jún. 25. 21:40
 9/10 anonim ***** válasza:
sok embernél már működik a telepátia.Persze tudat nélkül.Szerintem.
2011. júl. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon érdekes kérdés. F.
2012. dec. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!