Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez miért van ilyen fiatalon?

Ez miért van ilyen fiatalon?

Figyelt kérdés
Kb. egy hete nehezemre esik, hogy leüljek, felálljak... Nagyon fáj akkor a fenekem... :( Én aranyérre gondoltam, nem tudom, hogy mik a bővebb tünetei. Ugye nem az??! :S 16L
2011. jún. 27. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Az aranyeret egy kis kidudorodásnak érzed a fenekeden,esetleg próbáld meg kis tükörrel meg is nézni. Rosszabb esetben vérezhet is, ezzel már dokihoz kell fordulni. Egyébként a patikában vehetsz rá vény nélkül kenőcsöt, vagy a körömvirág krém is hatásos rá. Illetve ez esetben minél rostosabban táplálkozz, hogy ne legyen kemény a székleted, mert az is nagyon fáj.

Jobbulást!

2011. jún. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok:ja és ez nem korfüggő,megerőltetted, megemelted magad,de állítólag ha egyszer kijön, utána már könnyebben előfordul. Bár nekem egyszer volt,20 éves korom körül egy kisebb, azóta sosem.

27L

2011. jún. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 yuda ***** válasza:
Ha beírod a google-ba hogy aranyér és a képek funkciot választod, egyértelműen látni fogod, milyen is az aranyér- remélhetőleg megnyugszol nem az van :)
2011. jún. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen fiatalon is lehet aranyér. Menj orvoshoz!
2011. jún. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!