Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egészséges a tampon hasznalata...

Egészséges a tampon hasznalata a menstruacio egész ideje alatt?

Figyelt kérdés
Mert azt hallottam,hogy az elsö két napon amikor altalában a legerösebb szokott lenni a mensi,nemajanlott,mert visszatartsa pl, a vergörcsöket,amit nemtud magába szívni.Es ez egy idöutan problemákat is okozhat!Igaz ez?Mi a veleményetek tapasztalatotok?
2009. márc. 26. 14:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Miert nem ir senki?
2009. márc. 26. 17:22
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia mindenkinél más van aki szereti és van aki nem.

Egészséges vagy nem ez elég relativ van aki nem birja csak betétet használ.

2009. márc. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem káros.
2009. ápr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én még nem használtam tampont, most akarok, DE a kérdésedre az lenne a válaszom, hogy szerintem mindenkinek másképp van, van olyan akinél első napokban van sok, van olyan akinél a 3-4. napban, vagy éppen az utolsó napokban, azt te kell tudd nálad hogy van.A lényeg, hogy azt ajánlják, hogy gyengébb napokon ajánlott a tampon, máskor inkább betét, de ezis egyénfüggő, mert ha alapból nincs olyan sok menszid, akkor esetleg nemis biztos hogy jönnek vérdarabkák is belőled, akkor nincs gond azzal a felével, szal ha vannak erősebb napjaid, akkor inkább betétet használj azokon a napokon.Amúgy éjjel nemajánlott tampon, azt kilehet bírni betéttel is, másképp a tampont 6 óránál többet ne hagy bennt, a higiénia miatt.
2009. júl. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tudom kestem 10 evet a valasszal de lanyok! A tampont mindenki sajatfelelossegre hasznalja max 8 oraig lehet fenn es amugy erosebb napokon hasznalni lehrt nagyobb tampont nem kell itt benazni mert ennyi erovel egyaltalan nem szabad mert eros napokon jobb ha kijon gyengebb napokon meg felserti a nyalkahartyat ! Mindenki magának dontse el de egy jo tanacs: ne csak azt hasznaljatok hanem pl a suliba kb 7 oran at tampon es amig otthon vagy es alvasnal betet elmesz hetvegen moziba tampon kb amig megtelik legyen bent utana csak betet itthon es higyjetek el semmi para nem lesz
2019. febr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!