Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció alatt teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció alatt teherbe lehet esni úgy, hogy tampon is volt bennt?

Figyelt kérdés
lefeküdtem a barátommal, mialatt megvolt,ő elment.de nekem tampon volt bennt.lehetséges így a teherbeesés?
2011. szept. 20. 23:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
En mar tobbszor is csinaltam es minden ok volt. Szerintem ne idegeskedj, de majd kapsz egy csomo lehulyezo valaszt is.
2011. szept. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%

tamponnal dugni? >.<

"kapsz egy csomó lehülyéző választ" naja

menstruáció alatt szexelni??? na mindegy tuti nem estél teherbe és pláne nem élvezted...

2011. szept. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szűzanyánknak "magától" is összejött.
2011. szept. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
8%
Mik vannak? xD menstruáció közben jól összeszokott pároknál állítólag működhet a dolog, hallottam már ilyenről (ha van valakinek gusztusa hozzá ám csinálja) De azt mondjátok meg nekem,minek oda a tampon? majd jól felcsúszik aztán pisloghatsz... A kérdésedre válaszolva, nem eshetsz teherbe nyugodj meg!!! A tamponnak nincs köze hozzá, hanem a menstruáció első napjától számított 10 napig védett vagy! Nő vagy illene tudnod a menstruáció ciklusait!
2011. szept. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mi is szexeltünk már a párommal menstruáció alatt,persze akkor,amikor már a végén voltam és nem volt olyan sok vér és szigorúan csak óvszerrel,mert ilyenkor sokkal könnyebben kaphatsz valamilyen fertőzést vagy nemi betegséget.Azt meg fel nem foghatom,hogy miért nem vetted ki a tampont...hogy tudtad úgy élvezni a szexszet,hogy benned volt???Ráadásul történhetett volna baj is!Mit csináltál volna ha felcsúszik a méhedbe a tampon??vagy felsérti a méhszájadat??Aztán meg mehettél volna a dokihoz,hogy kibányássza belőled a tampont!!Megáll az eszem,hogy mik vannak....
2011. szept. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%

Vááá

Ennyi "okosságot" rég nem olvastam.

Menstruáció előtt, után, alatt sem védett. Peteérés bármikor lehet.

Amit az iskolában tanultál, az egy optimális eset, de nem mindenki működik optimálisan.

Azt is tanulhattad, hogy a naptármódszer nemépp megfelelő fogamzásgátlásra..

Védekezni a ciklus minden napján kell, ha nem akarsz gyereket!!

A méhbe nem tud felcsúszni a tampon, annyira nem nyílik ki a méhszáj. De attól függetlenül tamponnal szexelni elég bizarr számomra.

A másik, menses alatt szexelni is felelőtlen dolog. Megvan a teherbeesés esélya,még ha kisebb is, ott a hatalmas fertőzésveszély is.


Bírjátok már ki azt a pár napot, ha később gyereket szeretnétek...

2011. szept. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

én is hagy kérdezzem már meg, hogy szerinted mit művelt a tampon a méhszájaddal?????????? idióta liba, legalább menj el nőgyógyászatra és nézesd meg magad!!!!!!!


amúgy meg igen, teherbe lehet esni menzesz alatt is, sőt a tampon sem áll az útjába a spermiumok egy részének...de garantálom, hogy a legkisebb problémád egy terhesség lenne egy tamponnal történő kefélés miatt

2011. szept. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
", hanem a menstruáció első napjától számított 10 napig védett vagy!" most nem tudom sírjak-e vagy röhögjek...de inkább csak szánakozom :S
2011. szept. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Nah akkor szerintem ne csináld egyiket se, hanem inkább búj el... egészségügybe vagyok, nem pedig egy laikus ember... ezek a szavak,hogy : menstuáció napjától 10napig védettség van, az nem egy holmi jött-menttől származnak, hanem egy nőgyógyásztól!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nem azt mondom hogy 100ból 100 megússza, mert kivétel mindig akad, de ez így van!!!!
2011. szept. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nőgyógyász ilyen baromságot nem mond, ha mondta, akkor adja vissza a diplomáját, minél sürgősebben :S
2011. szept. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!