Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek hüvelygombája van és a...

Akinek hüvelygombája van és a tejfölös tampon megoldást válassza kipróbálásra hány napig csinálja? 1nap esetleg 1hét?

Figyelt kérdés
Egyszer volt hüvelygombám de akkor canestent vettem, de sok helyen olvastam ezt a megoldást h bevált nekik.
2009. márc. 26. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Tejfölt?? Jézusom! Nekem fontosabb a testi biztonságom, maradok a canestennél ami eddig mindig bevált! A tejfölt felejtsd el, fúj!!
2009. márc. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem a joghurttal kevered? Mert a joghurtban vannak lactobacilusok,és én azt olvastam,hogy ezt ajánlják az emberek.
2009. márc. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én meg egyáltalán nem tanácsolom, hogy ilyenekkel élj. Inkább próbálj változtatni bizonyos szokásaidon, mielőtt ilyen megoldáshoz folyamodsz. Elég sok hasznos és jó tipp van, amivel kezelheted és biztonságosabb. Pl. kerüld az élesztős ételeket, pamut fehérneműt viselj, hagyományos fazonú alsóneműt viselj, ha van lehetőséged naponta 2-3 alkalommal válts fehérneműt, a kimosott alsóneműt főzd ki 100 C fokon, használj külön törölközőt az intim területekre, amit gyakran váltasz. Hetente 1-2 alkalommal vegyél ecetes ülőfürdőt és ha szedsz fogazásgátlót, akkor jelezd a nőgyógyászodnak a problémát, lehet, hogy gyógyszert kell váltanod!

Amennyiben érdekel, keress fel e-mailben és küldök néhány gomba-ellenes tippet. Nekem beváltak, csak elég hosszú lenne ide leírni a tanácsokat. Addig is jobbulást!

2009. márc. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Joghurt vagy kefir - tejfol felejtos.

Amugy ne fujjogjunk keremszepen, meg mindig jobb mint canestennel tomni a testet.

2009. márc. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nőgyógyászom ajánlotta pl. a joghurtos tampont éjszakára. De nem napokig bennt hagyni, csak éjszakára.

Úgyhogy, ha valamiról nem tudsz és új neked, az még nem biztos, hogy rossz. Ezért nem kell fújjogni és lehordani a kérdezőt.

Igen, használhatod és ha nem segit, még mindig lehet használni a canestent.

2009. márc. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Grapefruit mag cseppet próbáld meg

[link]


én ezt használom,nekem bevált!

2009. márc. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
KEFÍRT ne!!
2009. márc. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
apatejföl?
2009. okt. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!