Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet kigyógyulni,...

Hogyan lehet kigyógyulni, meggyógyulni a teljes kimerültség állapotából? Milyen tünetei voltak nektek és mi segített?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:

alvással, pihenéssel, lazítással

a terhek azonnali drasztikus csökkentésével (bármilyen következménnyel járjanak is, ha egyetem - akkor halsztani, ha munkahely, akkor munkahelyet váltani)

2011. jún. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

alvás,sok sok pihenés,relaxálás.

nekem pánikbetegség jelei mutatkoztak,migrén,vérnyomás problémák,pedig még csak 18 vagyok.

2011. jún. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

alvás, csend, elvonulás, lelassulás, akár jóga vagy meditáció, energizáló kristályok (én egy féldrágaköveket áruló üzletben vettem párat), illetve háziorvos felírhat valami bogyót. Vigyázz, mert ha nem kezeled eldurvulhat!

Én évek óta hullafáradt voltam, már éjszaka is rosszul aludtam (a gyerekem fogyatékos és nem bírom feldolgozni, folyton rágom magam rajta), és akkor mentem dokihoz, amikor elszüldtem a villamoson és lezsibbadt a bal karom és úgy éreztem mindjárt kiugrik a szívem. Mire hozzáértem már a bőgést sem bírtam abbahagyni, nem kaptam rendesen levegőt, alig bírtam felállni a váróteremben a székről, amikor én jöttem. Azonnal benyomott egy nyugtató szurit, és felírt nyugtató tablettákat plusz kiírt 2 hétre. Most csend-terápia is van emellett itthon nekem, és igyekeznek kímélni a családtagjaim. Már jobban vagyok, de nem lett volna szabad idáig hagynom fajulni a dolgot.

2011. jún. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !
2011. jún. 30. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!