Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Véleményt lécci! Valakivel...

Véleményt lécci! Valakivel már megtörtént ez? Lett belőle baj?

Figyelt kérdés
mult honapban rosszul szedtem a gyogyszert. az utolso kettot egyszerre vettem be az utolso napon. masnap szunetem volt megjott. azon a heten nem volt kiegeszito vedekezes.. tnap pecsetelos verzes kezdodott meg altalaban igy szokott kezdodni eloszor barna majd vegyesen. de meg mindig csak barna van.. most akkor vmi bibi lehet?:S tegnap is meg ma reggel is görcsöltem és elég sok barna jött..tapasztaltam pár csepp vért de nem az a rendes mensi... szerintetek??? ismerösök szerint most összezavarodott a szervezetem és késlekedik v ilyesmi..
2011. jún. 30. 22:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Máskor is így vérzel??Vagy máskor sokkal többet??

Én mióta szedem a gyógyszert azóta alig vérzek.Biztosan a gyógyszer miatt van.

2011. jún. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen amiota szedem elöször soksok barna majd utána vérzek kicsit.. de most az elmaratt rádásul volt ez a kis baki.. és nemtudom h most van e baj:S
2011. jún. 30. 22:46
 3/12 anonim válasza:
Szerintem is arról lehet szó,h.kicsit megzavarodott a ciklus.És sztem főleg attól,h.ennyire rágörcsöltél a témára.Nem kell izgulni,rendben lesz minden,csak hidd is el!
2011. jún. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
megénmég arra gondoltam h ha baj lenne akkor émejegnék meg ilyenek.. meg máskor általában 2-3, vagy 3-4 napig tart.. tnap délután kezdödött demost pl nincs sm reggelis görcsöltem akkor is sok barna jött.. msot várok reggelig hátha.. de nemtudom...:(
2011. jún. 30. 22:48
 5/12 anonim ***** válasza:
hány éves vagy??
2011. jún. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
a terhességi tesztet muszály a reggeli vizeletböl tesztelni? szal napközbenivel nemjo?
2011. jún. 30. 22:56
 7/12 A kérdező kommentje:
16 :(
2011. jún. 30. 22:57
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért kell reggeli első vizeletből, mert abból biztosabb az eredmény. De ha már 16 évesen arra van eszed, hogy szexelj, meg tabit szedj, arra is lehetne, hogy normálisan szedd, vagy ha nem sikerül, akkor használj kiegészítő védekezést. Ha ennyi eszed van, inkább ne szexelj, vagy maradj a guminál, ahhoz kevesebb ész kell.
2011. jún. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

de legalább védekezik...

segítséget kért,és nem lebaszást..

nem feltétlenül muszáj reggeli vizeletből terhességet tesztelni.

Ha bemész a gyógyszertárba tesztet venni akkor mondjad az eladónak,hogy olyan tesztet adjon amelyet a nap bármely szakaszában lehet használni.Egyébként szerintem nem vagy terhes...

amúgy legelső voltam....:)

2011. jún. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
'legelso' koszonom az infot :) rem neked lesz igazad es nemlesz baj :(
2011. júl. 1. 00:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!