Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok megtörtént már valakive...

Csajok megtörtént már valakivel?! Mi lett baba vagy mensi?!

Figyelt kérdés
Ma UH-on ezt mondták "17 mm-es endometrium j. o. -n sárgatest" (ciklus 24. napján) Az előzményei:Closty 5 napig,2db tüsző 16 és 18 mm j. o. -n,3 nap múlva tüszőrepesztő, inszem majd Ultrogestan kapszula napi 1 db.
2011. jún. 24. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Biztató, de ez még nagyon korai, nagyon ne éld bele magad. 3 nap múlva már vehetsz egy terhességi tesztet.
2011. jún. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Van itthon tesztem.Még nincs nyoma mensinek,pedig tegnap már nem használtam a kúpot.Azt mondta a doki nem sokára meg fog jönni ha abba hagyom.Majd kiderül.Bár lehet,hogy így is megvárja az idejét?!Nem tudom.Azért még bizakodok egy kicsit.Ilyet még nem éreztem,inszem után pár napra elkezdet görcsölgetni vagy feszülgetni vagy nem is tudom olyan furcsán viselkedni a pocakom,ez azóta is tart.
2011. jún. 25. 14:40
 3/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok, majd megírod mi volt?
2011. jún. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Még ma sincs semmi. Legalább akkor jönne meg ha nincs babóca.Pár nap és kiderül mi van.Majd írok!Én nem hagyom megválaszolatlanul a kérdesem,mit itt jó páran.Hátha valaki kerül hasonló cipőbe mint én. :-(
2011. jún. 26. 11:00
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem még csak 3 napja volt az inszem, de nekem is furán fáj a hasam alja.(5 tüszőm érett)

Mikor tesztelsz?

Irj hogy mi lett. Drukkolok!

2011. jún. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Remélem neked nagyobb sikered lesz mint nekem!Kívánok minden jót neked,nektek!

Nekem még nem jött meg.Törlésnél van világos barna szerű valami,de csak annyi.Pedig már éjjel láttam.Teszt reggel negatív.De éjjel is voltam kint.Sokat iszom és sokszor is kell pisilnem,de ez már azért inkább valóságos negatív mint a 10 napi. :-(

Hol volt inszemed?Mikor kell tesztelned?

2011. jún. 27. 17:21
 7/12 anonim ***** válasza:

Még ne add fel!!! Szurkolok. Hány napos a ciklusod?


Kecskeméten volt az inszem, és majd csak július 7.-e körül kell tesztelnem(nagyon messze van még)

2011. jún. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem adom fel,de ez a hónap sajnos szerintem elúszott.Pedig nagyon bíztam benne!De hát ez van,sajna!Majd a következő.Jó neked,hogy adnak időt a szervezetednek.Én 10. nap mentem vissza,meg mondták hogy ne is szedjem tovább a bogyót.
2011. jún. 27. 19:21
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom!
2011. jún. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Most már biztos! :-(

De legalább időbe jött meg,már ennek is lehet örülni :-)

7-én megyek Uh-ra a Closty után.

Te miket kaptál?

Én 5 napig 2x1 Closty,1 Gonapeptyl tüszőrepesztő,Ultrogestan.Valószínű hogy most is ezek lesznek.-a Closty már biztos,azt csütörtökön kezdem.Ha gondolod még feljárok ide "beszélgetni" ha gondolod?!

2011. jún. 28. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!