Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megtörtént valakivel, hogy...

Megtörtént valakivel, hogy úgy ment a kórházba, hogy nem volt összerakva a táskája? (Mert pl. hamarabb jött a baba, vagy elutazott és máshol szült meg? )

Figyelt kérdés
Mi történt? Hogy oldottátok meg? Nem problémáztak rajta a kórházban?
2010. júl. 7. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:

a legtöbb kórházban a baba és a mama is kap ruhát

gond abból lehet hogy nem lesz kanalad meg ilyesmik de a szobatársak biztosan adnak

utólag minden bevihető igy ez már manapság nem okoz gondot s mivel kapsz majd felicitas meg bonita csomagot olvasnivalód is lesz meg kapsz mosóport ilyesmiket.

szóval én azt mondom hogy talán az első nap délelöttje az amit ki kell birnod ha igy jártok mert apa kimehet és megvehet mindent amire szükséged van.

ne stresszelj.

2010. júl. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én épp Nst-n voltam a 38.hét első napján amikor közölték velem, hogy túl magas a vérnyomásom akkor lezavartak a laborba..vizelettesztre..fehérje és aceton volt a vizeletembe..azonnal szülőszoba...nem engedtek haza..semmi nem volt nálam ..férjem külföldön volt..lakáskulcs nálam..a cucc meg otthon:)) telefonom majdnem lemerülve..még aznap éjjel megszültem..de anyós vidékről csak másnap estére ért oda..adtam a kulcsot és hozta a cuccom..addig meg a takarítónőtöl kunyiztam kanalat, wc papírt..hálóinget adtak..igaz gáz volt hozzá a csizma..következő babánál már nst-re is cuccal megyek az tuti:)))
2010. júl. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy szép szombati napon akartam összerakni a táskát. Előtte levő éjjelen elfolyt a vizem (36+5 napra).


Az volt a szerencsém, hogy minden össze volt írva, és a férjem gyorsan összekapkodta, amíg a mentőre vártunk. Nem sikerült neki mindent, így nagyon hiányzott egy normális hajgumi és fésű, tusoláshoz tusfürdő, utána dezodor, a lábam közé normális betét, a hosszú vajúdáshoz valami könyv vagy zene. De legjobban az irataim hiányoztak. :-)


A kórházban mindent adnak, ami tényleg kell a szüléshez: hálóing, víz, ágy, orvos, nővér, esetleg oxitocin, vérpótlás, érted. :-) Gondban a gyermekágyas osztályon vagy, ahol azzal kezdi a nővér, hogy hol van a bugyi és a betét a táskádban. De addigra apa beszerezheti, ami hiányzik.


Könnyű szülést, és ne parázz! Menni fog.

2010. júl. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!