Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakivel megtörtént már?

Figyelt kérdés
Olyan történetekre lennék kiváncsi, akiknek komoly kapcsolata volt, de hirtelen vége lett (akár 3. személy miatt, vagy egyszerűen elmúlt, vagy akármi), de x idő elteltével, újra egymásra találtatok! Ilyen történeteket várnék!:)
2010. dec. 5. 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm járt egy lánnyal a gimiben. A lány 8 évre Amerikába költözött a családjával, akkor szakadt meg a kapcsolat. 20 évvel később találtak újra egymásra (35 évesen), már több, mint 2 éve házasok és nagyon boldogok. (Közben mindkettejüknek volt más kapcsolata, a lány férjnél is volt és gyereket szült, de elvált.)
2010. dec. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a barátom szó nélkül kidobott 1,5 év után, mert egy srác aki nyomult rám, azt híresztelte, hogy lefeküdtem vele, és ő hitt a pletykáknak, mert a tesója is mondta

én nem is tudtam miért vagyok kidobva, 1 hónap múlva mondta el bnőm.(akkor találkoztunk)

bosszúból össze is jöttem a sráccal, ha már ezért vagyok kidobva alapon!


3 hónap múlva az akkor már exbarátom megcsörgetett.

én vissza csörgettem.

aztán hívott miért hívtam. mondtam, hogy megcsörgettél, én csak visszacsörgettelek, semmi egyéb.

aztán bla bla, találkoztunk, kibékültünk.

2010. dec. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

és folyt.:

aztán újabb 1,5 év múlva ő már tényleg meg is csalt -nem pletyka és nem is érdekelte, hogy elpakolok

2010. dec. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egyik ismerősömék együtt voltak,nagyon szerelmesek,de a nő terhes lett egy másik pasitól. szült neki két gyereket is,de nem maradtak együtt,aztán egymásra találtak a férfi ismerősömmel és azóta van már egy közös babájuk is,már évek óta boldog házasok
2010. dec. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!