Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel és hogyan fertőtlenítsem...

Mivel és hogyan fertőtlenítsem az irrigátoromat?

Figyelt kérdés

Gombás fertőzéssel kezeltek, és valószínűleg akkor már irrigáltam mikor ez kiderült, így szeretném lefertőtleníteni, hogy onnan ne kapjam vissza. De mivel és hogyan?

Nem kérek "az irrigálás felesleges és káros bla, bla, bla" szövegből, mert muszájból csinálom.


2011. júl. 1. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Én minden menszesz után irrigálok, hogy a pangó váladékban ne szaporodjanak el a gombák, bacik.

Előtte én is fertőtlenítem. Nekem van egy speciális fertőtlenítő tablettám, amit az intimtölcsér fertőtlenítéséhez kaptam. Egy tablettát kell feloldani vízben, és beleállítani 15-20 percre. Lehet neten is rendelni: [link]


Vagy használhatsz Neomagnolt is. 10db Neomagnol tablettát (gyógyszertában kapható)feloldasz egy kis lavórban, edényben, és beleállítod. A használati utasításán rajt van, hogy mennyi időre kell beáztatni és pontosan hány tabival.

[link]


Mind a kettő alkalmas orvosi eszközök, higiéniás tárgyak fertőtlenítésére. Megölik a bacikat, kórokozókat, gombákat.

2011. júl. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ja egyébként szerintem a Milton erre a célra jobb, ár-érték arányban mindenképpen. Talán egyszerűbb és gyorsabb a használata, sok alkalomra elegendő egy doboz.

Én a Neomagnolt a bugyik fertőtlenítésére használtam, amikor gombám volt.

2011. júl. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!