Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csinál a nőgyógyász?

Mit csinál a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Most készülök életemben először nőgyógyászhoz, és eléggé izgulok. Megborotválkozzak előtte? Mit fog csinálni( valami gond van a menstruációmmal, többen azt mondják, h mióma miatt)? Fáj a vizsgálat? Beutalót kell kérni?? Köszi a válaszokat!
2011. júl. 2. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Hacsak nem bőrproblémáid vannak akkor fölösleges megborotválkozni.

Egyébként semmi extrára nem kell számítani. Valószínűleg rákszűrést csinál majd, meg megnyomkodja a hasad, esetleg uh-n is megnéz ha van gépe.

Beutaló nem kell. Nem fáj a vizsgálat.

2011. júl. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

akkor Te még nagyon fiatal lehetsz, ha most mész először.

szóval nálad nem valószínű, hogy mióma lesz az ok.


nem tudom, milyen vizsgálatokat fog elvégezni, de valószínűleg nem lesz fájdalmas, max. kellemetlen.


beutaló nem kell.


úgy menj, ahogy magabiztosabbnak érzed magad.

én szégyellek szőrösen menni a nőgyógyászhoz, de ez én vagyok.

2011. júl. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megborotválkozni, a nőgyógyász rengeteg puncit látott már, nem az érdekli, hogy borotválod e. Nem fog fájni, maximum hideg lesz az eszköz, amivel vizsgál. A jó nőgyógyász előre elmondja mire számíts a vizsgált során, de te is nyugodtan kérdezhetsz :)
2011. júl. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Ne borotváld le, sok nőgyógyász még meg is jegyzi, hogy az a szőr nem véletlenül nő oda. Megnézeget, megtapogat, kikopogtat. Nem fáj.
2011. júl. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

Azért menj csak igényesen! Főleg, hogy problémád is van, nem csak egy egyszerű ellenőrzés lesz. Ha nem is borotválod le, de ne legyen dzsumbuj ott, szépen igazítsd meg.


És figyelj a stílusodra! Legyél tisztelettudó, udvarias, együttműködő. Egész másképp állnak hozzá az ilyen pácienshez az orvosok. Biztosan nem mindenki, de a többség igen. És fontos, hogy jó kezelést kapj, hiszen van valami gond, nem pedig csak egy rutinellenőrzésre mész!

2011. júl. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Akkor borotváld a puncidat, ha amúgy is szoktad! Nem azért mész oda, hogy elcsábítsd az orvost, tehát őt nem érdekli, hogy szőrös-e a puncid vagy csupasz.
2011. júl. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sosem borotválom, így a nőgyógyász előtt sem. A bikinivonalamat leszedem, meg nem 50 centis szőrrel megyek oda, de ennyi.
2011. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Jaj ez a szőrtelenség az igényesség, ettől rosszul vagyok :D:D:D
2011. júl. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Amúgy is szoktam borotválni, de egy barátnőm mondta, h őt lecseszte a nőgyógyász, h nem egészséges.
2011. júl. 2. 15:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy a nőgyógyászok szerint a szőr védi a puncit a fertőzésektől, de ha le akarod borotválni, akkor nincs joga lecseszni!
2011. júl. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!