Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csinál a nögyógyász?

Mit csinál a nögyógyász?

Figyelt kérdés
elöször készülök oda, és gőzöm sincs mi lesz, ugyhogy nagyon izgulok és kicsit még félek is... csak komoly válaszokat kérnék és részletesen. köszönöm
2011. aug. 20. 09:12
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]

Kb. ezt.

2011. aug. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Most láttam, hogy az első nőgyógyászati vizsgálatot kérdezted. Tessék, itt egy cikk. Első voltam.

2011. aug. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.
2011. aug. 21. 15:50
 4/9 anonim ***** válasza:
fhu na ez az első videó, borzalmasan guszttustalan volt, én is most terveztem h végre rá szánom magam a dokira de ezek után... azt hiszem mégsem..
2011. aug. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért volt ilyen, mert kamerával vették. Ez egy ismeretterjesztő film. De ez ne riasszon el attól, hogy ha baj van elmenj, mert ha nem mész, később sokkal súlyosabb betegséggel mehetsz hozzá.
2011. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és ezt mindig így végig csinálják? nem zavar be annak ha még szűz vagyok?
2011. aug. 23. 08:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha szűz vagy, kisebb műszerekkel vizsgál, vagy egyáltalán nem vizsgál hüvelyen keresztül.
2011. aug. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
rendben, köszi
2011. aug. 24. 08:30
 9/9 anonim ***** válasza:
elmennék csak most sajna nem úgy állok anyagilag, szal nem tok most elmenni
2011. szept. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!