Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan mondtad el anyudnak...

Hogyan mondtad el anyudnak hogy szeretnél melltartót?

Figyelt kérdés
Hogyan reagált rá? kort is kérnék :)
2011. szept. 19. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 11 évesen jött meg a menzeszem, 11,5 éves korom óta hordtam... Anyukámnak nem szóltam külön, ő egy idő után észrevette, és akkor ő vett is nekem. Nem szólt hozzá semmit, szerintem "örült" neki, hogy már "nagylány" lettem :D 16L
2011. szept. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Így: "Anyu, szeretnék egy melltartót!"


És ő vett nekem egyet a piacon.


Annyi volt a kompromisszum, hogy nem engedte, hogy merevítőset vegyek elsőként, mert nem volt rá szükség, és nem is tartotta egészségesnek.


Amúgy 13 éves voltam akkor, de nagyon fejletlen voltam, még szinte semmi mellem nem volt, csak hát kellett a melltartó, mert a többieknek már van. :P


24/N

2011. szept. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

-Anyu, szeretnék melltartót!

-Jól van, kisfiam, bugyit is vegyél hozzá, úgy olcsóbb.

2011. szept. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem mondtam neki, de magamban már nagyon szerettem volna egyet. Aztán végül is ő vett nekem egyet 11 éves koromban.
2012. dec. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az úgy történt,hogy azt mondtam anyunak,hogy megyek venni egy új toppot,mert a régiek már eléggé rongyosak voltak.Elmentem a boltba és láttam,hogy nincs topp,ezért vettem egy 65A melltartót.Mikor hazamentem kérdezte,hogy ''Na vettél toppot?'' mire én ''Nem volt,melltartót vettem''.Ő meg nevetett és azt mondta,hogy nyugodtan hordhatom.(: Szóóóóval én a tudta nélkül vettem meg és nem szólt semmit. Amúgy 12 éves vagyok.
2013. febr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!