Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan csináljam? (lent)

Hogyan csináljam? (lent)

Figyelt kérdés
15éves lány vagyok, és megyek egy táborba. Arra a hétre is átcsúszik a mensesem. Nappal már 2 éve mióta először megjött tampont használok, de éjszakára betétet. Most mivel a nyári pizsamámba nagyon átlátszana szeretnék éjszakára is tampont. Hogy csináljam, hogy ne ázzak át? Előre is köszönöm a válaszokat :)
2011. júl. 5. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem este, közvetlenül azelőtt cserélj tampont, mielőtt lefekszel/lefeküdtök aludni. Mivel tábor, gondolom időben kelltek, így ez sem nagy gond. Reggel rögtön menj ki tampont cserélni. A bugyiba pedig tegyél tisztasági betétet, az nem feltűnő.

Mondjuk éjszaka van akinek kevesebb vér jön, mivel fekszünk, nem mozgunk, ráadásul még vízszintesen is vagyunk. Bár ez nem mindenkire igaz, de ha rád igaz, nem nagy az esély arra, hogy átázol. Ha viszont neked éjszaka is rendesen meg van, akkor lehet érdemesebb lenne egészségügyi betétet tenni a bugyiba, biztos, ami biztos.


Jó táborozást!

16/L

2011. júl. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Előző válaszadóhoz csak csatlakozni tudok!!!én mindig teszek oda tisztasági betétet is és nem szokott gond lenni!

2011. júl. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!