Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy csináljam? Bővebben lent!

Hogy csináljam? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy volt egy kis feleslegem.A volt párom szakított velem,étvágyam kb nem volt,szóval egyenlő volt a koplalással,ahogy fogytam.

Viszont túl soványnak érzem magam és szeretnék visszaszedni pár kilót,de izom formájában is és a mellemre is egy kis zsírt.

Az mennyire működik,hogy heti 1* kardió edzés (spinning vagy kangoo ,mindenképp csoportos edzés,mert a monoton,egyedüli edzést gyűlölöm) + 2* súlyzós edzés.

Fehérjedús táplálkozás,de amit megkívánok,nem vonom meg magamtól. Mozgás mellett ehetek,ami jól esik nem?Eddig nem mozogtam,azért volt rajtam felesleg,de nem akarom egy életen át azt nézni,hogy mit ehetek,mibe hány kalória.

17L


2011. okt. 20. 13:11
 1/1 anonim ***** válasza:
ha hízni szeretnél akkor ne vond meg magadtól amit megkívánsz. A sport rosszat nem tehet :)
2011. dec. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!