Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Punci szőrtelenítés. Ti...

Punci szőrtelenítés. Ti hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés
A bikinivonal epilálva, addig oké. de az egész puncimat szeretném szőrteleníteni. egyszer leborotváltam, de nagyon csúnya lett.. lehet gyantázni? vagy túl érzékeny ott?? Eddig nem volt vele túl nagy gondom. de most komoly kapcsolatban vagyok, és bár a páromat nem zavarja, én mégis kellemetlenül érzem magam miatta... Ti hogy csináljátok? (19/L)
2011. júl. 9. 23:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
én gyantáztatom, lehet..kozmetikus csinálja nekem:) és annyira vészesen nem fáj..sokkal jobban szeretem, mint a borotvát.. 18 vagyok még csak de már gyengül és kopik..azaz sokkal kevesebb szőr nő vissza:D már másfél éve járok gyantáztatni:)
2011. júl. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Én még sehol nem tartok ilyen téren, bár én is szeretnék megszabadulni tőle. Szerintem ha nagyon sok van először ollóval ritkíts rajta, és aztán borotvával vagy gyantával.

Ha magadnak csinálod a gyantát először szerintem fog fájni. Bár én is gondolkodtam, hogy kozmetikushoz kéne elmenni, de én nem merném magam megmutatni. Nekem az túl fura lenne:-D

De ha gondolod kérdező, te elmehetsz ha nem vagy túl szégyellős.

Ha először gyantáztatsz szerintem még érzékenyebb lesz, de aztán többszöri alkalommal megfogja szokni. Ha kipirosodik vagy pöttyösödik, akkor kenj rá neugranormont. Azt írták az jó rá.

2011. júl. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Én borotválom, azt is nehezen viseli a bőröm, szóval a gyantától még rosszabb lenne a helyzet. Persze azt hiszem ki sem bírnám azt a fájdalmat, nekem annyit nem ér.


Első borotválás után persze nem szép mert pöttyös lehet, a bőr még nem szokta meg, viszkethet meg minden, de ezt hamar megszokod ha rendszeresen borotválod és utána nem lesz semmi baj.

2011. júl. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én már több éve borotválom, mégis kipirosodik és pöttyösödik minden borotválás után, pedig alapvetően nem olyan érzékeny a bőröm, meg be is szoktam kenni aftershave-el, de hiába
2011. júl. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
évekig gyantáztattam a teljes felületén, ma már magamnak csinálom epilátorral.
2011. júl. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is borotválni szoktam!!! Nem tudom hogy összefüggésben van-e a kettő de amíg kis olcsó eldobható borotvát használtam addig kipirosodott, kipöttyösödött és pár óráig viszketett de mióta wilkinsont használok azóta nem csúnya borotválás után! Múltkor már életlen volt a wilkinson és elővettem egyet az olcsó eldobhatók közül és ismét kipirosodott!!!
2011. júl. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is borotválom. Kipirosodás ellen izzadásgátlót, vagy hintőport használok és kizárólag pamut bugyit.
2011. júl. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Lenne még egy picit gusztustalanabb kérdésem, hogy ugye ott a fenekemnél is szőrös..amikor borotváltam, ott nem tudtam, alig lehet elérni.. ti ott mit csináltok?
2011. júl. 10. 00:12
 9/15 anonim ***** válasza:
Addig meddig forgolódok, nyújtózkodok amíg el nem értem és borotválom ott is!!
2011. júl. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mézemulziós szőrtelenítés, kozmetikusnál. Nem fáj, nem gyullad be, olyan mint a babapopsi utána. 3. héten kezd nőni! Nekem nagyon bevált!
2011. júl. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!