Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Igaz, hogy az állandó tangahor...

Igaz, hogy az állandó tangahordástól kialakul az aranyér?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 18:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ribis. Rám senki sem mondja hogy közönséges, vagy hogy ribis vagyok, sőt sokak szerint inkább nagyon visszafogott vagyok, mégis hordok tangát. Tangából is van sokféle, van amelyik szép. És beteg se lettem még miatta, szerintem csak akkor lehet baj miatta ha az emberen állandóan tanga van.
2011. júl. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
0%
hát nekem tangám az nincs mégis gazdag vagyok ott.....
2011. júl. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább az a proli aki szerint a tanga ciki, ribis, stb. Sajnos az átlag magyarnak nagyon vidéki ízlése van.

Nincs szebb mint egy szép tanga egy formás popsin. Szerintem inkább az a ciki amikor egy nőnek átüt a szűk nadrágján a telifenekű atombugyi.

Persze jellemzően egysíkú gondolkodásmóddal mindenki a zsinór-tanára asszociál, noha gyönyörű és ízléses féltangák, brazil tangák vannak. Szerintem azokban érvényesül legjobban egy szép popó. Akinek nem kényelmes ne hordja. De nehogy már leszóljanak igényes, szép fenekű nőket mert azt hordanak!

2020. jan. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!