Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Április 21-én elvetéltem...

Április 21-én elvetéltem (művi befejezés). A nőgyógyász aug.10-re adott időpontot, pedig mondtam neki, hogy miről van szó. Nemsokára Balaton, nem biztos, hogy oda így kéne menni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb. 1-1,5 hét volt, míg akkor elmúlt a vérzésem, utána talán egy hétig semmi. Azóta állandóan vérzek (hol rózsaszín, hol sötét vörös, változó). Műtét után az első menzeszem is kimaradt egy hónapig, a menzesz óta pedig szintén vérzek (bár kisebb mennyiségben, mint pl. menzeszkor, van hogy órákra abbamarad aztán újra megindul). Reméltem, hogy az "első" havi után abbamarad, de nem. Néha húzódik egy kicsit a méhem, de ennyi. Tegnap óta a jobb mellem is vérzik, ha egy picit megnyomom az egyik részen (bár csak kicsit, de nagyon sötét színű), ma pedig mikor munkából hazajöttem, átlátszó lé szivárgott belőle.
2011. júl. 10. 19:37
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy másik nőgyógyászt, ahova nem kell időpont, az nem játék.
2011. júl. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Én nem tudok olyanról, akihez nem kell időpont. :/ Itt Újpesten mindenhova kell, ahova meg csak 1 hét, az fizetős (sajnos arra most nincs pénzem). Néha nem tudom,minek fizetem a TB-t... :/
2011. júl. 10. 19:57
 3/33 anonim ***** válasza:
Tudom messze van, de az Örs vezér téri szakrendelőnél nem kell időpont. De amúgy szerintem nyugodtan menj be bármelyik kórházban, bőven benne van sürgősségi ellátásban.
2011. júl. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
És az Örs vezér térnél Újpesti lakosként is ellátnak? Ha igen, tudnál nekem adni egy elérhetőséget/címet/honlapot, valamit?
2011. júl. 10. 20:16
 5/33 anonim ***** válasza:
Az jó kérdés :( nem tudom,nekem ideiglenes lakcímem volt Zuglóba, úgy láttak el. De mondom menj be bármelyik kórházba, ez már sürgős ellátás, fogadni fognak.
2011. júl. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Ezekkel a tünetekkel akár soron kívül is elláthatnak. Amúgy kipróbálhatod, hogy veszel egy terhességi tesztet és ha pozitív lesz, akkor az azt jelenti, hogy bennmaradt a méhlepényből egy darab, és az okozza a tüneteket.
2011. júl. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Menj el rendelési időben a saját orvosodhoz. Azt kell mondanod, hogy sürgősségi orvosi ellátást kérsz, mert vérzel. Ezzel kell, hogy fogadjanak. Ha a melledből szines váladék jön szerintem méhgyulladásod van, ez nem játék. Egy kicsit erőszakosabbnak kell lenni, különben így jár az ember. Mindenhova előjegyzés kell, amikor meg bejutok alig van beteg, van hogy egyedül vagyok.
2011. júl. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Most egy napja nem vérzek, volt már ilyen, de gy-két napon belül újra fogok... Ha most vesz mintát a doki, akkor nem fog vért látni és elküld a... Pedig ez megy lassan 3 hónapja. Én beszéltem a nőgyógyásszal az előjegyzés előtt, dr. Halász Domonkos, de azt mondta kérjek időpontot - pedig elmondtam neki a panaszomat). Ettől függetlenül természetesen elmegyek az orvoshoz, de szinte biztos, hogy nem fog komolyan venni, mert most épp 1-2 napig nem vérzek (most helyette a mellem vérzik).
2011. júl. 10. 21:30
 9/33 anonim ***** válasza:
Ha a melled vérzik, akkor már nem küldenek el a fenébe.
2011. júl. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Odamész BÁRMELYIK sztk-ba vagy kórházi nőgyógyászati ambulanciára, és megmondod, hogy SÜRGŐS. El kell látniuk, kötelező. Legfeljebb sokat kell várnod.
2011. júl. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!