Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amikor valaki menstruál...

Amikor valaki menstruál tényleg kicsit több kiló?

Figyelt kérdés
Kicsit olyan felpuffadtnak érzem magam...és nem tudom, hogy ez azért van-e, hogy több vagyok, mert most menstruálok. Vagy ennek semmi köze hozzá??
2011. júl. 11. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában ilyenkor több vizet tart vissza a szervezet, illetve a megduzzadt, vérbő méh nyálkahártyának is van tömege. Azaz igen, mutathat kicsit többet a mérleg.
2011. júl. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valóban általában mindenki "súlyosabb"ilyenkor.
2011. júl. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

huhh megnyugodtam...kb 1 hónapja mérem magam rendszeresen reggelente...és ma reggel több volt..igaz nem sokkal, de még ennyi nem voltam azóta, mióta mértem..

és már mondom tuti attól,h tegnap kicsit többet ettem, de hát annyira egész napra az az adag se sok..csak az egyik szendvicset késő este ettem..és mondom tuti attól vagyok így tele..

2011. júl. 11. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!