Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Spontán vetélés után rövidebb...

Spontán vetélés után rövidebb lehet a ciklus?

Figyelt kérdés

Áprilisban volt egy spontán vetélésem, eü beavatkozásra nem volt szükség.

Első terhességem problémamentes volt, a ciklusom szabályos 30 napos, de vetélés után lerövidült 27 napra, majd az utolsó mensi már a 26. napon jelentkezett. Hormonprobléma lehet?

Tavaly augusztusban hagytam abba a fogamzásgátlót, mert kistesót szeretnénk 4 éves lányomnak.


2010. aug. 3. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy érdemes lenne megnézni a hormonjaidat, nehogy bekavarjon.
2010. aug. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 26 naposak lettek a ciklusaim, pedig előtte szabályos 28 napos volt mindig. Kb. 5 hónap után állt vissza 28 napra, és akkor estem teherbe. Mondjuk abban a hónapban szedtem barátcserjét, nem tudom, hogy befolyásolta-e.
2010. aug. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is lerövidül a szabályos 28 napos ciklusom, sőt összevissza jött meg. Hol 21 napra, hol 26-ra. De nem volt hormonproblémám.
2010. aug. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, remélem nekem sincs hormonproblémám. ha tudok felmegyek a netre és utánananézek dolgoknak, amik talán rendezhetik ciklust.

Van tapasztalatotok/véleményetek a Hormeel S cseppről?

Nekem amúgy ezenk kívül van barnázás egy nappal mensi előtt, hol elviselhetőbb, hol elviselhetetlenebb mellfájdalom középidőtől a következő ciklusig, ami egy csapásra megszűnik, amint megjön...

2010. aug. 5. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!