Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Április óta nem jött meg a...

Április óta nem jött meg a menstruációm. Terhes nem vagyok, orvos szerint nincs semmi bajom. De akkor mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 20:51
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:

Köszi a segítséget :)

Más tünetet én nem vettem észre, pedig elkezdtem olvasni, hogy mi lehet az oka és akkor milyen tünetek jellemzőek még, hogy hátha valami elkerülte a figyelmem, de nem...

Az egyetlen, amit "tünetnek" mondhatnék, hogy hirtelen nőtt a súlyom, de ez már évekkel ez előtt volt, csak azóta sem sikerül megszabadulni a feleslegtől (hozzáteszem, hogy nem próbálkoztam nagyon drasztikusan).

2011. júl. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:

22/L!!uhh nekem is ez van!! sokat híztam én is!! de akkor hormonzavar is lehet Neked..nekem is az van! a szövettanban írták a műtét után 2 héttel. én pedig drasztikus fogyókúrán gondolkozom..mert sokat számít nagyon..a hormonok is talán helyre billennek!! nekem azért könnyebb mert má van 2 gyerekem..gondolom Neked még nincs..ezért figyelj erre oda nagyon..hisz így nehéz teherbe esni..és a súlyfelesleg sem jó semmire:D

most úgy utálom magam h így nézek ki..embere közé sem megyek szívesen.33/L

2011. júl. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy hiába megyek el a nőgyógyászhoz,bármelyik rendel,nem érdekli,amit mondok neki. Az a lényeg,hogy gyorsan végezzen. Magánrendelésre meg nincs pénzem. Amúgy volt már velem ilyen kb 3 éve,akkor írt valami gyógyszert,ami meghozta. Később meg volt cisztám,de az felszívódott...
2011. júl. 14. 17:27
 24/45 anonim ***** válasza:

33L én már "megszoktam" a súlyfeleslegem, meg azért nem olyan vészesen sok, igazából viszonylag jó alakom van. Akartam leadni pár kilót, nem sikerült, de nem zuhantam magamba miatta...

Még talán tünetem lehet amúgy, amit sok helyen olvastam, hogy elég pattanásos a bőröm, de az mindig is az volt, szóval ezért nem tünetként gondoltam rá eddig...

Kérdező, én már úgy vagyok vele, hogy kirúgdosni csak nem fog, én meg addig nem távozom a két pici lábamon, amíg el nem érem, amit szeretnék. Én se megyek magánrendelésre, mert ha kifogok valami olyan idiótát, mint az előző két orvosom, és még fizetek is érte, akkor nagyon morcos leszek. :P

2011. júl. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:

22L! rajtam kb 10 kg van. Nekem is vannak pattanások.meg vhol szőrösebb vagyok a kelleténél. én PCOS-ra gyanakszom.

De kontroll után el kéne mennem endokrinológushoz.

én magán orvoshoz járok.pont ezek miatt. tudom h drága de legalább nem kerülök ilyen helyzetbe..és ezt fizetem meg.

ha van rá mód akkor keressetek magán orvost.én tudom az enyémet ajánlani.Pesten van.

2011. júl. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
Én is erre a PCOS-ra gondoltam... De mégse mehetek úgy oda,hogy szerintem ez meg az a bajom,mert elküld a p...ba,hogy nem én vagyok az orvos. Pedig 1 év múlva gyereket akarok.
2011. júl. 14. 18:23
 27/45 anonim ***** válasza:
na de vannak tüneteid?? hízás,pattanás,szőr?
2011. júl. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
Igen,ahogy néztem a tüneteket,szerintem majdnem az összes illik rám.
2011. júl. 14. 18:39
 29/45 anonim ***** válasza:
akkor ez nem is teljesen nőgyógyászati probléma hanem Endokrinológushoz kéne inkább menni.ott tudják rendbe tenni a hormonháztartásodat!!!!
2011. júl. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
De oda nem kell valami beutaló?
2011. júl. 14. 18:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!