Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér pöttyök vannak a hüvelye...

Fehér pöttyök vannak a hüvelyemben. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2 hete van ez, voltam már nőgyógyásznál is vele, még nem tudott mondani semmit ezért hüvelytablettát kaptam, de semmi hatása.Nagyon félek, nem tudom mi lehet ez.
2011. júl. 17. 20:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Menj vissza dokihoz!
2011. júl. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"Privát e-mail a válasz írójának

Bocsánat, kedves Professzor Úr/Asszony, természetesen ön sokkal okosabb, mint egy nőgyógyász-onkológus főorvos...:)" ha a doki ajánlgatott vattapálcákat és joghurtot, akkor igen, okosabb vagyok nála


meg a patológiatanáraim is ;)

2011. júl. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
az orvostól egy semicillin nevezetű gyógyszert kaptam.Ez konkrétan mire jó mert a papírjra olyanok vannak írva hogy epefertőzés, bélfertőzés.. Valaki használt már ilyet?
2011. júl. 21. 23:54
 14/18 anonim ***** válasza:
antibiotikum bakteriális fertőzésekre
2011. júl. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a prof.07-18 08:47-et.:) Itt már csak ő lehet az adu-ász.


(Hüvelygombára Semicillin = semmi hatás, nem arra való. Lehet, hogy nem is arra adta a doktor...?)

2011. júl. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
66%

"Kérdezd meg a prof.07-18 08:47-et.:) Itt már csak ő lehet az adu-ász.


(Hüvelygombára Semicillin = semmi hatás, nem arra való. Lehet, hogy nem is arra adta a doktor...?)

"


elkéstél ;)


bakteriális fertőzésre kapta, nem hüvelygombára, nyilván összeszedett a gomba mellé még egy kis meglepit...bár 2 dolgot nem értek 1) miért nem kérdezik meg az emberek az orvosaikat, hogy mi mire való 2) a gyk-s látatlanban diagnosztizáló emberkék miért kötik az ebet a karóhoz, hogy nem jó a gyógyszer, amikor a kérdező orvosa, aki látta is a betegét felír neki orvosságot...a jó kis egészségügyes rémsztorik ellenére az orvosok többsége rendesen, a legjobb tudása szerint végzi a munkáját


bár legyen igazad, dugdosd a vattapálcát meg a joghurtodat magadnak, de ha ajánlgatod, akkor vállald a felelősséget a tanácsodért....nem mellesleg a tampon darabja kb 40 Ft, egy normálisabb joghurt 150-200, mondjuk 2-3 tamponra "elég"...450-Ft-ért van a patikában 10 darabos megfelelő összetételű hüvelykúp, amennyiben szükséges felírja az orvosod ...tehát miért is kéne joghurtos tampont nyomogatnia magába bárkinek is? pláne meglévő orvosi kezelés mellett, mint például a kérdező...orvosi vizsgálat és diagnózis nélkül meg aztán végképp minek/miért?


szép meg jó a tradíció, de azért a gyógyítás fejlődik és hála istennek ma már nem érvágással és köpölyözéssel gyógyítanak mindenkit...a halálozási arány és a teljes, életminőség romlás nélkül bekövetkezett gyógyulások aránya lényegesen jobb, mint mondjuk 500 évvel ezelőtt ;)


szóval, edd meg a joghurtodat és ne tanácsolgass internetes, névtelen oldalon kétes tanácsokat és pláne szállj le a magas lóról, mert egyszer nagyon nagyot fogsz esni

2011. júl. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Tisztelt Főtanár-Professzor-Docens Asszony/Úr!


Elégedetlen az (egyébként teljesen ártalmatlan, de jó hatású) kezelési javaslatommal? Jó, ön nem szereti a savanyított tej-készítményeket, hát rendben. Milyen kizáró okot tud felhozni (ha igazolódott a candida) a bóraxos glicerinnel való ecsetelés ellen, hiszen ugyanezzel kezelik a babáknál a szájpenészt ami -milyen meglepő!- szintén candida?

Ja, hogy fejlődött az orvostudomány? Rendben, akkor csináljuk brutálisabban. Kezdjük a Canesten készítményekkel (kombi, stb.) és persze a partner is kenje magát a krémmel. Lehet, hogy múlik. De ha nem eléggé, akkor jön a Candibene hüvelytabletta, a Pimafucort kenőcs és szedjünk be egy doboz Nizoral tablettát is. Ha a kezelés során nyálkahártya-irritáció, égő, szúró érzés jelentkezik, váltsunk Pevaryl G hüvelykúpra, bár ez is okozhat olyat...Sajnos, lehet, hogy az elért eredmény átmeneti. Sebaj, vegyük elő a Fluconer kapszulánkat (ez sem drágább 3500 Ft-nál), ez lesz az igazi nagyágyú. Még folytathatnám, de minek...?

Nos, Ön szerint ez már megfelel az Ön ízlésének?


Az, hogy ezen az oldalon én kinek mit tanácsolok, talán még nem az Ön hatásköre. Persze követhetném a "jó példát" és puffogtathatnék semmitmondó frázisokat, eljátszván a jól értesültet. Ki az az IQ-bajnok, aki nem tud annyit mondani, hogy: menj orvoshoz...?


Magas ló? Távol legyen! Azon legfeljebb Ön csücsül és gondolkodás nélkül onnan osztogatja az észt...lelke rajta.

2011. júl. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
az orvosommal nem tudtam beszélni , nem volt ott amikor átvettem a recepteket az asszisztensétől így azóta se tudom mi a baj de ez a gyógyszer nem használt. már nem tudom mit csináljak vele,nagyon rossz.
2011. júl. 25. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!