Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mar 8 napja kessik. Nem volt...

Mar 8 napja kessik. Nem volt szexualis eletem, csak ujjazas . Attol lehetek terhes? Kb 1 eve jott meg eloszor a menzeszem de nem igazan jon rendesen de meg ennyit egy jo ideje nem kesset.

Figyelt kérdés
Lehetek terhes?? :((
2011. júl. 18. 14:57
1 2
 11/12 anonim válasza:
Szerintem először tisztába kellene lenned néhány biológiai kérdéssel kapcsolatban, aztán kapcsolatot létesítened! Szégyen, hogy 16 évesen nem tudod, h mitől eshetsz teherbe.
2011. júl. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, csak akkor ha a pasid előtte elélvezett, hozzáért a spermájához és utána úgy ujjazott meg, hogy előtte nem törölte le, de még így is nagyon kicsi lenne rá az esély.. Hát ha több mint két hete késik akkor szerintem menny el orvoshoz. Lehet attól is, hogy most ezen stresszelsz.


16/L

2011. júl. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!