Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fürdök és mosom magam...

Mikor fürdök és mosom magam ott alul akkor és kicsit felnyulok akkor mindig vmi fehét-átlátszó takonyszerű váladék olykor csomokban marad az ujjamon. Mitől lehet ez? normális?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 4. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Annak kéne lennie... hány éves vagy?
2009. ápr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Az a takonyszerű valami peteérés környékén szokott lenni pár napig. Teljesen normális! Azt nevezik tojásfehérje szerű hüvelyi nyálkának. De hasonló van izgalmi állapotban is, csak akkor nem annyira mélyen hanem a hüvelynyílás közelében.
2009. ápr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
...de miért nyúlsz fel magadnak???????????
2009. ápr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
szerinted miért xd... mert AZT csinálja.. pff :D
2009. ápr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
h megismerje magát :D
2009. ápr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Mindenki csinálja AZT! Fiúk, lányok egyaránt. Ez nem bűn, sőt hasznára válik, mert megismeri a testét, és nagyon sok olyan dolgot tanulhat amit később a szexuális élete során hasznosít. Egyébként fürdés közben én is fel szoktam nyúlni, mert vizsgálom a nyálka minőségét. Semmi gond nincs a nyúlkálással, csak arra figyelj, hogy lehetőleg zuhanyzásnál csináld, amikor a legkisebb a fertőzésveszély, mert tiszta a kezed. A különböző folyásoktól nem kell megilyedni, ez természetes. Csak ne legyen szaga, fura színe, vagy feltünően sok.
2009. ápr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
en nem tudok magamnak felnyulni...nagyon szuk vagyok...
2009. ápr. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Mikor fürdök és mosom magam..."


Ezért kérdeztem, hogy miért nyúl fel magának!!!!


A maszturbálás ok, az természetes persze!



Én azt nem értem fürdéskor minek??? Ki akarja mosni a hüvelyét? Azt én nem így szoktam!!!

2009. ápr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet h gomba. Egyébként nem egészséges minden nap hüvelyöblítést csinálni. Ha abbahagyod, lehet h a fehér izé is elmúlik.
2009. ápr. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
igen, peteérésnnél van ez a folyás, vagy ha felvagy izgulva..
2009. okt. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!