Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elég zsiros a bőröm. De ha...

Elég zsiros a bőröm. De ha szappanal mosom az árt? Vagy kiszárítja? Egyébként valami házi módszert keresek.

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a szappan vált be a legjobban. Ha azt érzem, hogy zsíros a bőröm, akkor néhány napig hagyományos szappannal mosakodok / fürdök.
2011. júl. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szappan jó rá, hiszen az szárít, és Neked most éppen az kell.
2011. júl. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem jót tesz neki :))

nekem is régebben elég zsíros volt a bőröm (most is az de már nem annyira,nem tudom miért:P) és szappannal mostam meg az arcomat,plusz tonikot is használtam és mára alig zsíros a bőröm és sokkal kevesebb pattim van ... most pl csak a homlokomon van egy xdd

13L

2011. júl. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi minden választ :))
2011. júl. 25. 14:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt javaslom keress fel egy olyan kozmetikát, ahol Ilcsi termékekkel dolgoznak. Ott a bőröd alapján ítélik meg, hogy melyik a legjobb a bőrödnek. És a kozmetikus segítségével meg is veheted. Garantáltan nem fogsz csalódni az Ilcsi termékekben
2011. júl. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
dehogy megyek kozmetikushoz. a házi megoldás is ugyanolyan jó.....
2011. júl. 27. 16:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, szövegértés 1-es!


Nem azt mondtam, hogy járj kozmetikushoz, hanem, hogy kérj tanácsot!

2011. júl. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!