Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pettingezestol lehetek terhes?

Pettingezestol lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Meg szuz vagyok, viszont a baratommal mar pettingeltunk, nem hatolt be viszont a nemiszervevel hozzaert az enyemhez de nem ment el, hallottam hogy a ferfiak nemiszerven van az a sikosito anyag es abban is lehet sperma.
2011. júl. 25. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Baromság! Mégha van is spermium benne(bár én még ilyenről nem hallottam, noha Semmelweissre járok), akkor is töredéke a spermában levőnek. Mit gondolsz, ha több millió spermiumból egy ér célba, akkor tegyük fel ezerből mennyi az esélye, hogy kitartson az "élelem"raktára és túlélje az immunrendszered támadását???? Elekjtronmikroszkópikusan kicsi.....
2011. júl. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor kicsit megkonnyebbultem, csak nem ertem akkor miert kesik annyit a menstruaciom...
2011. júl. 25. 13:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem az a baromság, hogy az előváladéktól terhes lehet-e vki. (Mert terhes lehet.) Hanem az, hogy azt hiszi épp csak kívülről ért hozzá és terhes lehet. Nyugi a spermáknál ilyenkor nincs térkép, hogy kívülről hogy juthatnak be és aztán fel egészen a petefészkedig. De igazából amíg nem vagy tisztában alap dolgokkal addig nem kéne ilyeneket csinálnod.
2011. júl. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egy szó mint száz a pettingtől csak akkor lehet valaki terhes ha behatolnak pénisszel akár 1cm re is akor az élőnedvtől is teherbe eshet ha meg rendesen bele is élveznek tuti hogy állapotos les. A pettinggel vigyázni kell mert ha el ragad a hév könnyen be következhet a nem kívánt terhesség, terhes lehet akor is ha spermás ujjal a hüvelyedbe nyúlsz. más kép "nem" KIZÁRT! Ha csiklóra meggy egy pici attól még nem lesz terhes senki, ahozz valamivel a hüvelybe kell juttatni az ondót pl:spermás újjal vagy pénisszel, ezt szerintem sok ember tudja
2012. jan. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!