Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Győri anyukák! A 6 hetes...

Győri anyukák! A 6 hetes csípőszűrés hogy is van? A kórházban azt mondták, hogy a szakrendelésen kell időpontot kérni, ott viszont azt, hogy nem kell időpont, a rendelés szerdánként van fél egytől. Odamegyünk és várunk?

Figyelt kérdés
Ha volt valaki mostanában, legyen szives írja le, hogy megy ez!
2009. ápr. 26. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Szülés után, amikor távoztam a kórházból a babával, odaadták az egészségügyi kiskönyvét, és abba már bele volt írva a pontos időpont és hely, hogy mikor kell vinni. Ugyanez volt a hallásvizsgálattal is.

kb. 1 hónapja voltunk

2009. ápr. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is a kórházba írták be az időpontokat!Mi még nem voltunk,a picim ma 4 hetes,és nekünk május 25-re írták be a kiskönyvbe a vizsgálatokat.
2009. ápr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az én fiam 9 hónapos, amikor mi voltunk csípőszűrésen, akkor igaz, h megvolt adva, h mikor van rendelés, de fent a kartonozóban kellett sorszámot kérni és az alapján hívták be a babákat. Tanácsos jóval előbb menni és számot kérni és csak a rendelésre visszamenni, én sajnos másfél órát vártam a picicel, mert már nem emlékszem hányadik számot kaptam, de elég sokat vártunk. Aggódtam is h etetni is kell. Szóval én délelőtt odamennék sorszámot kérni. Üdv

Zsu

2009. ápr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8hetes a babóm friss az infóm :) igen a kartonozóba adják a sorszámot 12:00 órától és fél egytől van a rendelés. Fél 12-re mentünk már négyen vártak előttünk:(. A vizsgálat az gyorsan az már gyorsan megy.
2009. ápr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szia! én most voltam 3 hónapja. valóban oda kell menni jóval előbb, de csak egy órával rendelés előtt kezdenek el adni sorszámokat, de addigra már nagyon sokan lesznek ott. a védőnőm azt mondta, hogy egyszerre csak 45 sorszámot adnak ki, és hetente egyszer van szűrés... gáz! próbálj meg segítséget szerezni, mert egyedül a babával nagyon húzós... és nálunk akkora pofátlan volt a nő, hogy kivárta a fél 12 (azt hiszem akkor adta)egy percet sem engedett volna belőle! mi a 2-ak voltunk szerencsénk volt.
2009. ápr. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A hallásvizsgálatra és az ultrahangra nekünk is van időpontunk, csak erre nincs. Köszi a válaszokat !Elég érdekes lesz, mert vidékiek vagyunk. Fogalmam sincs, hogy oldjuk meg- pláne, hogy szoptatok...
2009. ápr. 26. 17:41
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia! Első vagyok. Azt írod, hogy ultrahangra van időpontod. Szerintem az lesz a csípővizsgálat. Vagy neked még azon felül is kell menned valahová?

Egyébként én is szoptatok, valóban nagyon ki kell számolni az időt. A férjem szabit vett ki és jött velem, ez nagy segítség volt.

2009. ápr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az ultrahangon a hasat nézik. A terhességem során többször voltam uh-on, mert a pici veséjében pangott a vizelet. Azt mondták, hogy ezzel a vizsgálattal ellenőrzik ezt is. Szerencsére van egy szuper apósom- minket ő visz majd el. ( férjem még próbaidős és nem lenne szerencsés szabit kérnie)
2009. ápr. 28. 18:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok megint. Nekünk a lelet tanúsága szerint a vesét és a csípőket is megnézték azon a bizonyos ultrahangon, aminek az időpontját beírták a kiskönyvbe.
2009. ápr. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szia kedves Első !

A védőnőm mondta, hogy valóban ugyanott végzik mindkettőt, de sajnos nem nézik meg egyszerre (?!) Elég irracionális, de ez van.

2009. máj. 2. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!