Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet a mellet nagyobbí...

Hogyan lehet a mellet nagyobbítani vagy növelni 1-2 számmal a méretét műtéti beavatkozás nélkül? Van erre valami "házi" vagy alternatív praktika?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg házi és alternatív praktika van, szerintem egyik sem működik. A fogamzásgátló szedésétől sok esetben nő valamennyit a mell, de ezt sem lehet általánosságban kimondani.
2009. ápr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Állítólag a mellizom erősítése javíthat az esztétikáján.
2009. ápr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Ha lenne ilyen:

- miből élnének a plasztikai sebészek,

- mindenkinek olyan nagy lenne, amilyet csak szeretne.


/Fog.gátlót szedek, többször is érzem a ciklus alatt, hogy feszül a mellem, de hogy kifejezetten nőtt volna, hááát...A lényeg, hogy meg vagyok vele elégedve, és párom is :)/

2009. ápr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én még nem próbáltam egyiket sem de nagyon töröm a fejem rajta. Elméletileg létezik iylen és bizonyos fórumokon pozitív tapasztalatokat írnak ezekről a dolgokról. Ilyen helyeken érdeklődj e témában, ne itt. A GyK-n minden tekintetben elég szkeptikus felhasználók vannak. Ezt már többször tapasztaltam.

Itt van az NLcafé egyik topikja a szépüljünk rovatból: http:// www.nlcafe.hu/forum/ index.php?id=1057&fid=441&topicid=58773&bw=&forumuser= &forumuserid=&step=1&page=1

(a szóközöket vedd ki belőle, azért írtam bele mert néha lerövidíti automatikusan a linket és akkor nem találsz oda)

Itt fognak neked segíteni.

2009. ápr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Találtam neked még egy hasznos lapot:

http:// www.sokoldal.hu/ lap.php?azonosito=termeszetesmellnoveles&oldal= 8NXmPLrHBc&helper=

előző voltam

2009. ápr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!