Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány éves korban kell először...

Hány éves korban kell először elmenni nőgyógyászhoz? Mit csinálnak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:

14-16 között nem árt,mert ilyenkor már menstruálsz és simán elkaphatsz egy uszodában bármit.Ha még szűz vagy,akkor kérdezgetnek a ciklusodról,kissé benyúl,annyira,hogy a szűzhártyádat ne szakítsa el,magnyomkodja a hasadat,esetleg megnézi a melledet,hogy nincs-e benne valami csomó.(kenetvétel "fülpiszkálószerű" dologgal)

Ha meg már nem vagy szűz,kb ugyanezek,csak jobban megvizsgál odalent,vesz kenetet,egy eszközzel megnézi a méhszájadat,esetleg ultrahanggal megnézi mekkorák a petefészkeid.

Izgulsz meg kellemetlen,de nem fáj.Képzeld el azt,hogy ő naponta mennyi puncit néz meg,ahhoz képest a tied csak egyel többnek számít a szemében.

2011. júl. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi panaszod, akkor ráérsz akkor elmenni, mielőtt nemi kapcsolatot akarsz valakivel.
2011. júl. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én 18 évesen mentem először, amikor már kb. 4 éve menstruáltam, használtam tampont állandóan stb. viszont még nem voltam fiúval. Azért mentem, mert anyukám úgy gondolta, hogy jobb ha megnézik, hogy minden rendben van-e... mintát vettek, meg ilyesmi, nem volt vészes, legalább is annyira biztos nem mint amilyennek beállítják az emberek :)
2011. júl. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!