Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudom hogy már menstruá...

Hogyan tudom hogy már menstruálok?

Figyelt kérdés

Ez egy cseppet hulyén hangzik de szeretném tudni hogy pl.: bugyicserekor valamit látok rajta és hogy ha az menstruácios folyadék akkor milyen a színe, kb. hol találom (kozepe, eleje, vége)

vagy amikor folyik "ki" akkor lehet ezt érezni stb.


2011. júl. 30. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha már volt fehér folyásod csak akkor fog jönni éss ha nönek a melleid.Menstruációs folyás az..amikor kicsit pirosas barnás darabkás(nem minden esetben)vér van a bugyiban.HElye: VÁLTOZÓ Remélem tudtam segiteni :D
2011. júl. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A menstruációs folyadék voltaképpen vér. Tartalmaz még persze nyálkahártyát, petesejt darabokat.


Tehát piros színű a cucc.


Hogy honnan jön? Első a húgycsőnyílásod, második a hüvelyed, innen folyik majd, harmadik a végbeled.


Onnan fogod tudni, h sötét színű váladékod lesz, az első időkben ez feketés, nem élénkpiros. Később majd piros lesz.

2011. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És igen, lehet érezni, ha folyik, olyan mint a pisilés, csak nem tudod szabályozni. Reggeli felkelésnél, ha sokáig ülsz és felállsz, akkor hirtelen megindul, ezt csak akkor érzed, amikor betétet használsz, tamponnál már csak akkor lesz ilyen érzés, ha a tampon megtelt.
2011. júl. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Onnan tudod, hogy folyik belőled a vér. Ez elég feltűnő jelenség, úgyhogy ne aggódj, ha ilyen helyzetbe kerülsz nem lesz kérdés.
2011. júl. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha vér jön a hüvelyedből, az már menstruáció.
2011. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Onnan tudod, hogy véres lesz a bugyid. A vér, nagyon dedós szövegre lefordítva a középső lyukból fog folyni. Ugye van a húgycsőnyílás-ez kicsi, nem látod-, van a hüvely- ez nagyobb, ide kell a tampon-, és van a végbélnyílás.


Lehetetlen nem észrevenni.

2011. júl. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A puncidban 2 lyuk van. A felső a húgycső, ahonnan pisilsz. Alatta van a hüvely, ahonnan a menstruációs vér és majd a kisbaba kijön.
2011. júl. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

koszonom szépen mindenkinek

gondoltam ijesmikre de meg akartam gyozodni és olyan dolgokat is írtatok amiket nem tudtam ezt nagyon koszonom mindenkinek

2011. júl. 31. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!