Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Túlzásokba estem, fájdalomcsil...

Túlzásokba estem, fájdalomcsillapítókból?

Figyelt kérdés

Reggel, elkezdett fájdogálni a hasam, általában egy algoflex m-től bőven elmúlik, ám 1 óra elteltével még mindig fájt, ezért bevettem egy cataflamot, rá 20 percre pedig egy no-spát.

Sok volt ez így igaz? :S

Félek, hogy a vesémnek baja esik, tudom, hogy nem most kellene gondolkoznom, de nagyon fájt.

Tisztítsam a szervezetem sok folyadékkal ma, vagy mi legyen, mert bennem a sok fájdalomcsillapító.

Mit tegyek?

Mondjuk alapvetően nem szoktam semmire sem bevenni.

Szóval havonta egyszer történik meg ilyen.


2011. aug. 3. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy rosszul, nem lesz baj.
2011. aug. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez most nem fog bajt okozni,de ha teheted,de halmozd a gyógyszereket,mert nem csak a vesédet,hanem a májadat is kikészíted
2011. aug. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így van, egy ilyen alkalomtól még nem lesz bajod, de ne rendszeresítsd, ha lehet még havonta egyszer se, vagy ha muszáj, inkább csak egy félét vegyél be.

Persze,ez mindenképp csak jó lehet, ha kicsit többet iszol.

2011. aug. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Segítségül mondanám, hogy a kislányomnak Folsav-hiánya volt, minden harmadik-negyedik napon kap egy dr Lenkeis Folsav-kapszulát, és már lassan fél éve még csak meg sem érzi hogy megjön neki. Teljesen panaszmentes lett.(Azt azért még megjegyezném, hogy kb. már 3 éve szedi a dr Lenkei Alapot, ami nagyon sokat segített az immunrendszerén, de a menstruációs görcsökön csak az Alap egészen addig nem tudott segíteni, míg el nem kezdte a Folsavat is szedni.) Javaslom, hogy próbáld ki te is, hátha neked is beválik. Ezek vitaminok, és nem ártalmas gyógyszerek.
2011. aug. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!