Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tarthatom kordában...

Hogyan tarthatom kordában magam, mit tegyek, hogy ne essek túlzásokba?

Figyelt kérdés
Egy közösségben vagy nem szólok semmit és elnyomottnak érzem magam, vagy amikor belelendülök elszalad velem a ló és túlzásokba esek, megsértek másokat, teljesen nyeregben érzem magam és valakinek meg kell sértenie, hogy elmenjek onnan, vagy újból csendben maradjak. Szórakoztató vagyok egy bizonyos szintig, de soha nem tudom irányítani magam, ezért rendszerint az lesz amit írtam. Nem akarok szótlan lenni, de nem is akarom ezt a végletet.
2011. aug. 17. 00:25
 1/5 anonim ***** válasza:
ismerős..
2011. aug. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
alkohol hatására lendülsz bele a beszélgetésbe?
2011. aug. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

00:45


Nem, józanul is el tudom érni, de alkohol hatására is hasonló szituáció jön létre, bár annyira még nem ittam le magam, tehát a végletet nem ismerem.

2011. aug. 17. 00:48
 4/5 anonim ***** válasza:
én is hasonlóképpen vagyok.dumálok minden hülyeségről olyankor:( aztán otthon jövök rá hogy úristen de gáz dolgokat mondtam.:S
2011. aug. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én inkább igaz dolgokat bántó stílusban, vagy magamat az egekbe polírozom. Esetleg fanyar humor.
2011. aug. 17. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!