Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mit ad vacsorára a 13 hós...

Ki mit ad vacsorára a 13 hós babójának? Én eddig tápot adtam neki, de már 2 napja nem igazán kell neki, gondoltam változtatok, de nem tudom mire

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak tápot?

ilyet,hogy rántotta,száraz kaja?

2009. júl. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi uzsizunk 4-kor, főzeéket eszünk vacsorára 7-fél 8 között (ilyenkor már fáradt, rágni már nem tudunk) , majd fürdés, hancúr és fél 9 -kor tápszer.

Egy ekkora babának szerintem már nem elég a tápszer vacsira. Éjszakát átalussza?

2009. júl. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Pont ezért kérdeztem. Már rég nem fedezi egy kis táp a "vacsit".

2009. júl. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3 hetes kora óta átalussza az éjszakát. 5 hós kora óta tápot kap
2009. júl. 26. 11:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


A kisfiam a mai napig (16hós) csak tejet hajlandó vacsira inni. Néha ivójoghurtot keverek hozzá. 3 decit benyel és 11 órán át alszik.

Száraz kaját reggelire és uzsira kap. Főzi ebédre, gyümi meg közte.


Én azért is örülök, hogy tejet iszik este, mert napközben nem iszik annyit, amennyire szükség lenne.

2009. júl. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor sem egészséges csak táp. Valami zöldség,szárazkaja nagyon kéne már. Akkor hogy ültök le közös asztalhoz vacsoráznI,

Ti normál kaját esztek ő meg csak tápot iszik? nekem ez furi,bocsi!

2009. júl. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az enyém főzit kap vacsira, meg utána mindig kér abból, amit mi eszünk. Kenyér, kalács, sajt, felvágott, paradicsom. Imádja!Tejet iszik este, meg szopizik még kicsit.

Tápszert sose adtam neki.

2009. júl. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!