Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gáz ha 14 évesen nincs mellem?

Gáz ha 14 évesen nincs mellem?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 10. 13:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
15 vagyok és szinte allig van vmi mellem :S egy cipőben járunk. engem kifejezetten nagyon zavar mert félek, hogy a pasik ez miatt nem vesznek figyelembe. pedig nincs csúnya arcom csak vékony vagyok és mellem nincs
2009. ápr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban!!!Nekem 18 évesen nincs semmi szóval nyugi!!!
2009. ápr. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 vagyok, és az utóbbi fél évben nőtt meg a mellem, addig deszka voltam. Sosem zavart, hordtam melltartót, ami olyan volt, mintha lett volna ott valami (mert a felsőim egyszerűen csak így mutattak rajtam, különben a szerelmeim szerették a kicsit, és soha nem szólt meg érte senki).


Nem gáz.

2009. ápr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
ugyan ez van velem is vékony vagyok mint a kisújjam és nincs mellem. Ez zavarhat hogy vékony vagyok?
2009. ápr. 10. 13:13
 5/30 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyáltalán nem baj...nálunk családi hagyomány egyedül anyai mamámnak volt nagy melle...egyébként nincs.Jó nekem "nagy" van anyyum szerint(75B),de csak azért mert nekem hamarabb kezdett el nőni mint Neki és tesómnak.

Ne aggódj,majd eljön a Te időd és neked is lesz melled.

2009. ápr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
24 vok ,és egy cipőben járunk:)nehéz volt elfogadnom,de a barátom segített ebben:)és most már nem zavar!
2009. ápr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Én már lassan 30 leszek, és nekem is kicsik a melleim, de már csöppet sem zavar. A férfiak sem egyformák, nem mindegyik szereti a nagy melleket, ezt elhiheted! Én sokszor még örülök is annak, hogy kicsik, mert nem zavar a mozgásban, a szemembe néznek ha beszélnek velem :), nem fog lógni 5 év múlva
2009. ápr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
szerintem a nagy mellel csak a baj van!!
2009. ápr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
23 leszek, nekem is nagyon kicsik, de én nem hiszem, hogy sok múlna ezen. Aki mellméret alapján választ barátnőt, felszínes ember, és te alkatodtól fogva megmenekülsz tőlük. :) Emellett előnyösebb a kis mell - idős korban nem lesz minek lógnia.
2009. ápr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok, nekem sem nagyok a melleim. Sokáig zavart, de nekem is a barátom segített,hogy elfogadjam magam így. A pasik miatt ne aggódj,akit ez zavar, meg sem érdemel téged. Nem a melleidet kell szeretni,hanem téged,amilyen vagy. Aki igazán szeret, elfogad. De amúgy is fiatal vagy,fog az még nőni, ne aggódj!
2009. ápr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!