Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gáz ha 14 évesen nincs mellem?

Gáz ha 14 évesen nincs mellem?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 10. 13:04
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó remélem, hogy elolvasod majd!

Ne szégyeld magad a strandon sem, 1 mert nincs miért, 2 mert ott fürdőruhában is lehet olyanokat kapni amivel egy kicsit tudsz csalni. Fürdőruhában is van szivacsos, push-upos felsőrész, kerüld a vállpántosat, helyette nyakbakötőset vegyél, nagyon előnyösen takarja a kicsi melleket.

A kérdezőnek válaszolva, meg egyáltalán nem gáz, szerintem a te korosztályodban, ha szétnézel kicsit női szemmel azt látod, hogy azért még akadnak kisebb mellűek is, szóval nem lógsz ki a sorból egyáltalán. És ha kicsi marad akkor sem dől össze a világ! Amennyi hátránya ugyanannyi előnye is van a kis mellnek! :)

2009. dec. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
Lassan 15 leszek én is(gimnazista). Nekem sincs semmi mellem, engem mindig is zavart, sokat csúfoltak érte. Elég ciki volt minden oszt. társamnak volt csak nekem nem. Tudom mit érzel szerintem nincs igazuk azoknak akik azt mondják h, türelmesen várj ...stb., sztem téged is zavar, önbizalomhiányod is van. Én hordok melltartót 75/A -sat így már valahogy elfogadhatóbb, én ezt a megoldást találtam.
2009. dec. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
Én lassan 15 éves vagyok és nekem sincs, tényleg nagyon kicsi. Már egy éve megvan a menszeszem, de a növés nem indult el. Nagyon zavar, sokan cikiznek, de lassan kezdek beletörödni. Egyszer a mi idönk is eljön:)
2010. jan. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%

az elég ciki mert a fiúk érsze se fognak venni

am 13 éves korba már rendesen szokott lenni

2010. febr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
utolsó válaszoló? mi az, h a fiúk észre sem fognak venni? Nekem még dekoltázsom sincs jóformán... mégis annyi pasi bukik rám, h 1O ujamon nem tudom őket megszámolni... :D pasik miatt nem kell aggódni.. általában aki legjobban mutatja, h milyen fasza gyerek..annak van a legkevesebb önbizalma.. a fiúkat nem a melleddel kell le venni a lábukról..többre értékelik az olyat, aki okos, kedves... persze kell azért a jó külső, de az nem a ciciken múlik, h mennyire vagy ápolt. Lehet valakinek szép nagy melle, ha a feje üres vagy a haja zsíros.. és ez fordítva is ugyanez... nem a mell a lényeg.. ha egy fiú ezt nézi az valószínüleg éretlen vagy csak 1 dolgot akar... de mindenki felnő egyszer :)habár nem mondok ilyet a srácokról sem..nem akarok előítéletes lenni, szal akinek nem ingje ne vegye magára!
2010. febr. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
Minden kedves leányzó aki elolvassa remélem megjegyzi:) Nekem sincs nagy mellem 17 éves vagyok, nem mondom, hogy nincs de nem valami nagy. Azok a lányok, akik azt mondják, hogy a nagy mell fontos, azok rossz tapasztalatokkal rendelkeznek! Ugyanis a fiúk nagy része maximum azért kezd csak a melle miatt egy lánnyal, hogy egy éjszakáját szebbé tegye. Szerintem a kicsi mellű lányoknak is ki lehet tenni és kihangsúlyozni a dekoltázsukat...egy szép melltartó csodákat tehet vagy egy szép nyaklánc. De aki semmiképp nem szeretne a melléből semmit mutatni hangsúlyozza ki a szép testrészeit:)egy szép láb egy szép váll vagy egy formás popsi, kacér mosoly ugyanolyan hatásos mint egy nagy mell...sőt még jobb is:)és a fiúk a lelkük mélyén ugyis azt a lányt jegyzik meg akik nem mutatnak megukból annyit...egy kis titokzatosság elbűvöli a pasikat:) Nekem ez eddig mindig bejött:)puszi nektek lányok ne keseredjetek el:)
2010. márc. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
18 éves vagyok. A családban szinte mindenkinek nagy a melle(nők) és nekem pedig kicsi. Rettentően zavar, de ha akar majd megnő. Türelmes vagyok:P:XD
2010. máj. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
Ne izgulj,ha jól smárolsz akkor nincs gond,legfeljebb a pasi nem rakja a melled közé.
2010. jún. 25. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
hát én a nagy cickókat szeretem. sztem 18 leszel műtesd meg és jobban fogod magad érezni lesz önbizalmad
2010. aug. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Üdv a világomban 14 vagyok és olyan deszka vagyok hogy már szinte arról ismernek fel az emberek. na azért nem de én így érzem mert az osztálytársaimnak már mind van melle meg meg is jött nekik nekem meg semmi ;(
2016. dec. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!