Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet cisztám ha nemfáj semmim?

Lehet cisztám ha nemfáj semmim?

Figyelt kérdés
Azt hiszem petefészekcisztáim vannak,voltam orvosnál,azt mondja lát valamit,lehet ciszta,de lehet baba.De mi a tünetei?Nemfáj semmim csak nemjött meg már második hónapja,nincs semmi tünetem.
2011. aug. 8. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor egészen biztos hogy babád lesz. gratulálok hozzá.
2011. aug. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azt mondtad hogy már második hónapja nem jött be biztos hogy terhes vagy. van akinek semmi tünete sincs hónapokig sőt az egész terhessége alatt.
2011. aug. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia! nekem is van, egy éve derült ki. nem fájt semmim egyáltalán semmi gond nem volt, aztán egyik reggel olyan pokolian begörcsölt a bal petefészkem, hogy menni sem tudtam. de azóta szintén semmi gond nincs (koppkoppkopp)

terhességi tesztet csináltál?

2011. aug. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tudtommal lehet cisztád, ha nem fáj semmid.

Egyébként a doki se mondta volna, hogy kétesélyes.

2011. aug. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi,bárcsak ugy lenne de két teszt negatív,igaz multhéten csináltam meg az utolsot,majd kiderül 1hét mulva
2011. aug. 8. 10:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem cisztám van,de még soha nem éreztem semmilyen fájdalmat,szóval tapasztalatból mondom,hogy lehetséges.
2011. aug. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt komolyan nem értem....

A baba a méhben van (rosszabb esetben a petevezetőben vagy a hasüregben vhol), a petefészekciszta meg a petefészekben. Az UH-n csak látnia kellene, hogy hol van az, amit lát.

De ha két kimaradt vérzéssel negatív a teszt, akkor valószínűleg nem vagy terhes.

Egyébként lehet ciszta fájdalom nélkül is.

2011. aug. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!