Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikorra tér vissza a régi...

Mikorra tér vissza a régi határozott személyiségem szülés után? Miért érzem úgy, hogy nem vagyok elég hiteles?

Figyelt kérdés
A mai világban annyira kell vigyázni, kinek mit hisz el az ember. De én ebből valahogy kimaradok, mert abszolút nem hazudok, ennek ellenére tök bánt engem mindig, hogy kételkednek a szavamban. Hogy tehetnék idegenekre olyan első benyomást, hogy ha azt mondom, hogy az zöld és ígérem öt hét múlva is zöld lesz, akkor azt elhigyjék? A szülés utáni időszak miatt érzem csak ezt?
2011. aug. 8. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
össze-vissza beszélsz. Nem vagy szavahihető.
2011. aug. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2011. aug. 8. 13:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A régi személyiséged nem tűnt el a szüléssel, csak továbbfejlődött.Persze, hogy kételkednek a szavadban, ahogy mindenkiében kételkednek.A hiba nem benned van.Lassan már senkinek nem hiszünk el semmit, mert annyi hazugsággal vagyunk körülvéve. TE csak maradj mindig egyenes, a hitelességet majd az adja.Olyan kevés van, amihez ragaszkodni érdemes, de az elveink még azok.
2011. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előzőnek teljesen igaza van, csak annyit tennék hozzá, hogy ez a szülésed előtt sem volt másképp. Majd ha kialakulnak az új élethelyzetben szükséges rutinjaid, és nem kell mindenen gondolkodni, hogy vajon jól csinálod-e, elmúlik a lelkileg nehéz időszak is. Olyan ez, mint egy új munkahely, amíg az ember nem dolgozta be magát, addig folyton bizonytalkodik, és mindig úgy érzi, bizonyítania kell.
2011. aug. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat, mindkettő igaz!

Tartom is magam hozzá, jó megerősítések voltatok.

2011. aug. 8. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!