Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azt szokták mondani, hogyha...

Azt szokták mondani, hogyha valakinek folyása van (fehér) akkor onnan lehet tudni, hogy nem sokára megjön, hogy egyre sötétebb. Nekem nemrég volt fehér, de most sárga de van benne fehér is. Ez mi lehet? Szerintetek ez folyástól van?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
egyre sötétebb? hát nem tom... nekem nem szokott egyre sötétebb lenni... hanem egyszercsak megjön és kész...
2011. aug. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább erről nőgyógyászt kérdezz meg. Nincs kellemetlen illata a folyásnak? A puncid nem csíp, vagy viszket?
2011. aug. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
öm.... aki nem tudná nekem még nem jött meg :) és még csak fehérfolyás van de ez a sárga együtt jár vele? köszi
2011. aug. 10. 07:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért kéne elmenned nőgyógyászhoz, hogy kiderüljön mi okozza a sárgás folyást!
2011. aug. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha nem túl sok és nem viszket meg nem is büdi, akkor Ez csak a sima folyás ami minden nőnek van. és az a színeződéses dolog szerintem butaság, bár nem emlékszem h figyelgettem volna. olyan sárgás- fehéres szokott lenni.

nekem mikor először volt folyásom, rá 1 évre jött meg a menstruációm. bár ez mindenkinél változó.

ha zavar a folyás a bugyidon, akkor használhatsz tisztasági betétet, az erre van.

2011. aug. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát nem zavar annyira. Köszi mindenkinek:)
2011. aug. 11. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!